My Workout Plan – Daily Workout Planner v1.8.11 – اپلیکیشن مدیریت تمرینات ورزشی مخصوص اندروید
نسخه حرفه ای و کامل به ارزش 9.99 دلار

یکی از راه های داشتن بدنی سالم و اندامی متناسب ورزش کردن می باشد. انسان ها با اهداف گوناگون وارد باشگاه های ورزشی شده و ساعت ها از وقت خود را صرف انجام تمرینات گوناگونی می کنند. بر خلاف تصور بسیاری از افراد برای موفق شدن در رشته ورزشی مد نظر تان باید نظارتی کامل بر ورزشی که می کنید داشته باشید! تمامی پیشرفت های خود را ثبت کرده و آن ها را به طور مستمر مورد بررسی قرار دهید. نداشتن تمرکز کافی بر تمرینات و دنبال نکردن پیشرفت های تان باعث می شود که درجا زده و در نقطه ای که هستید بمانید! به همین دلیل قصد داریم تا در این پست شما را با یک نرم افزار فوق العاده آشنا کنیم. My Workout Plan – Daily Workout Planner عنوان یک اپلیکیشن مدیریت تمرینات ورزشی می باشد که توسط SosisApps توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. اگر بخواهیم این نرم افزار را هر چه ساده تر معرفی کنیم می توان آن را یک دستیار ورزشی هوشمند دانست که کمک می کند تاثیر تمرینات را بر بدن خود افزایش دهید. لیستی از تمرینات روزانه ای را که انجام می دهید وارد کرده تا هیچ گاه برنامه روتین ورزشی تان را فراموش نکنید. امکانات متنوعی در دل این استارت اپ تعبیه شده است که آن را به یک برنامه ویژه تبدیل می کند. از مهم ترین ویژگی های موجود حالت مشخص کردن تعداد حرکات هر ست و هم چنین استراحت بین ست ها می باشد که یک ورزش منظم را برای شما عزیزان به ارمغان می آورد. مهم نیست که به چه ورزشی علاقه دارید تنها کافی است لیست مورد نیاز تان را تهیه کرده و یک تمرین بدون نقص را تجربه نمایید. تمامی تمرینات انجام شده به صورت کاملا خودکار در تاریخچه موجود ذخیره می شوند و در هر زمانی اطلاعاتی جامع از آن ها در اختیار تان قرار داده می شود. برای حفظ هر چه بیشتر جزئیات قادر خواهید بود یادداشت هایی را ایجاد کنید تا هیچ گاه جزئیات را از خاطر نبرید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه My Workout Plan – Daily Workout Planner اندروید :

  • ایجاد لیستی از تمریناتی که در طول یک جلسه تمرینی انجام می دهید
  • پشتیبانی از تمامی ورزش ها بدون هیچ گونه محدودیتی
  • وارد کردن تعداد ست ها و زمان استراحت بین هر ست
  • آلارم داخلی برای اطلاع از تمام شدن استراحت های تان
  • ذخیره سازی تمامی اطلاعات تمرینات انجام شده
  • ارائه گزارشی کامل از مجموعه تمرینات انجام شده توسط شما
  • حفظ هر چه بیشتر جزئیات با ایجاد یادداشت هایی اختصاصی
  • همگام سازی اطلاعات با سرور های ابری برای دسترسی به آن ها در هر زمان و مکانی

اپلیکیشن My Workout Plan – Daily Workout Planner با بهره مندی از مجموعه امکانات و قابلیت های خاص خود توسط توسعه دهنده اش به صورت رایگان همراه با پرداخت درون شبکه 9.99 دلاری منتشر شده و امتیاز 4.6 از 5.0 را به وسیله کاربران دریافت کرده است که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه حرفه ای آن را از وب سایت محبوب فارسروید دریافت نمایید.

توجه : فایل فشرده دانلودی شامل دو فایل نصبی است، ابتدا فایل نصبی معمولی (Untouched) برنامه را نصب کرده و لاگین کنید و در نهایت نسخه حرفه ای (Pro) را نصب کنید و از نسخه کامل لذت ببرید.

 

My Workout Plan - Daily Workout Planner