Mustread – Scary Short Chat Stories + Mod – بازی حتما خوانده شود – داستان های کوتاه و ترسناک اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (انجام پرداخت های درون برنامه ای) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آنلاین

Mustread – Scary Short Chat Stories نام یک بازی در ژانر کتاب خوانی است که توسط استودیو بازی سازی Wowmaking برای دستگاه های موبایلی با سیستم عامل اندرید منتشر شده است. Mustread – Scary Short Chat Stories یک بازی داستانی و روایی در سبک FMV است. بازی های سبک FMV بازی هایی هستند که این روز ها در مارکت اندروید زیاد پیدا می شوند. این سبک بازی ها که جدیداً هم ترند شده اند، یک شیفت در نحوه بازی سازی به حساب می آیند و کم و بیش هم با استقبال گیمر ها رو به رو شده اند. این سبک بازی ها سعی می کند مرز های بین بازی و واقعیت را به هم نزدیک تر کنند. اما اینکه تا چه حد می توانند این کار را انجام دهند سوالی است که بدون شک پاسخ آن به زمان بیشتری نیاز دارد و فعلاً قضاوت راجع به آن زود است. اما در هر حال، Mustread – Scary Short Chat Stories هم یک بازی در همین سبک است و از المان های FMV در گیم پلی خودش استفاده کرده است. در این بازی، شما با داستان های زیادی رو به رو می شوید که به صورت مکالمات تکست مسیج دنبال می شوند و در خلال آنها ویدیو هایی مشاهده می کنید که کاملاً واقعی هستند و برای فیلمبرداری آنها از بازیگران واقعی استفاده شده است. شما تصمیمات زیادی در بازی لحاظ می کنید که تصمیمات شما می تواند سرعت و مسیر کلی داستانی که در حال روایت شدن است را کاملاً عوض کند. بنابراین، از آن جایی که زبان بازی انگلیسی است، شما باید به زبان انگلیسی تسلط داشته باشید تا بتوانید به خوبی در بازی تعامل کنید و با دلیل های منطقی تصمیم گیری کنید.

 

Mustread - Scary Short Chat Stories

 

راستش را بخواهید Mustread – Scary Short Chat Stories یک دستاورد باورنکردنی است. این بازی توانسته تعادل مناسبی بین “بازی بودن” و “واقعی بودن” برقرار کند. شاید این بازی برای افرادی که با سبک FMV آشنا نیستند کمی بیش از حد ساده و عجیب و غریب و فاقد هر گونه جذابیت به نظر برسد. اما باید گفت توسعه دهندگان حقیقتاً‌ توانسته اند بازی خوبی را از آب در بیاورند و تجربه این بازی واقعاً‌ برای علاقه مندان به بازی های سبک FMV هیجان انگیز خواهد بود. این بازی تعاملی نه تنها داستان های عمیقی دارد،‌ بلکه سبک روایت شدن داستان های آن هم واقعاً درگیر کننده است و شما را سر جای تان میخکوب می کند. تا به اینجای کار بیش از 1000 داستان کوتاه برای این بازی طراحی شده است و به گفته توسعه دهندگان در آپدیت های بعدی داستان های جدید تری هم به این بازی افزوده خواهند شد. نوع داستان ها هم کاملاً متفاوت و متنوع هستند و شامل داستان های ترسناک،‌ داستان های رمانتیک و عشق و عاشقی، داستان های راز آلود، داستان های قتل، و … می شوند. Mustread – Scary Short Chat Stories در مدت بسیار کوتاهی بیش از 1.000.000 بار در مارکت اندروید دانلود شده است و توانسته از میان آراء گیمر ها امتیاز عالی 4.5 از 5.0 را به خودش اختصاص دهد. تیم فارسروید قصد دارد این بازی محبوب و پرطرفدار را در دو نسخه اصلی و مود شده و بدون محدودیت در اختیار شما عزیزان قرار دهد. هم اکنون می توانید این بازی را که قبلاً‌ توسط تیم ما تست شده است به صورت کاملاً رایگان از لینک هایی که در انتهای مطلب قرار داده ایم دانلود کنید و از اجرای آن لذت ببرید!

توجه : همه گزینه های پرداخت از جمله تماشای فیلم در چت و حذف تبلیغات توسط ما در نسخه مود انجام شده است فقط شما در اولین راه اندازی ، پنجره ارائه اشتراک را ببندید!