Murder: Be The King v1.4.9 – بازی تفننی و رکوردزنی “قتل: پادشاه شو” برای اندروید
یک بازی بسیار کم حجم و چالش برانگیز
تست شده با اجرای آفلاین

Murder: Be The King – قتل: پادشاه شو نام یک بازی ساده اما در عین حال سرگرم کننده و بسیار چالش برانگیز در سبک تفننی می باشد که ماهیت اصلی آن بر اساس مراحل رکوردزنی می باشد. بازی قتل: پادشاه شو توسط استودیوی ویتنامی Davik Universe تهیه و تولید شده و به شکل رایگان در گوگل پلی برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است. فارسروید این بازی زیبا، خوش ساخت و سرگرم کننده را تهیه و آن را به عنوان اولین وب سایت ایرانی برای شما عزیزان و طرفداران بازی های تفننی و چالش برانگیز ارائه می کند. بازی Murder: Be The King یک عنوان بسیار کم حجم است که از روی یک بازی به نام Murder که توسط استودیوی Studio Seufz در سال 2014 به عنوان یک بازی تحت وب عرضه شده بود ساخته شده است. در واقع بازی Murder: Be The King نسخه بازسازی شده همان بازی Murder است که حالا نه به عنوان یک بازی روی پلتفرم وب، بلکه یک بازی پورت شده برای سیستم عامل اندروید می باشد و حالا شما می توانید آن را خیلی راحت روی موبایل یا تبلت اندرویدی تان نصب و تجربه کنید. از نظر ساختار، طراحی ها و ویژگی ها، بازی Murder: Be The King دقیقاً از روی عنوان اصلی ساخته شده است و از این لحاظ کپی رایت نسخه اصلی به کاملی باقی مانده است. بازی Murder: Be The King ایده ای خیلی ساده دارد اما بسیار جذاب و سرگرم کننده است. این ایده در عین سادگی چالشی متفاوت برای شما خواهد بود. ماجرای این بازی نه فقط یک ایده جذاب و بانمک است، بلکه کلیت طنزآمیز و طراحی های خنده دار آن باعث شده تا حس و حال بازی تأثیر بیشتری روی بازیکنان بگذارد.

 

Murder: Be The King

 

در Murder: Be The King شما در ابتدا در نقش یک خدمتگذار پادشاه هستید که به خاطر نزدیکی زیاد به پادشاه می توانید همراه او در قصر قدم بزنید. شما باید سعی کنید بدون اینکه پادشاه متوجه شود او را به قتل برسانید! برای این کار باید چاقوی خود را درآورده و با نگه داشتن انگشت خود روی صفحه، منتظر شوید تا نوار بالای صفحه پر شود. به محض پر شدن این نوار شخصیت بازی چاقو را به پادشاه میزند و او را به قتل می رساند و خود پادشاه بعدی می شود! اما صبر کنید! کار به همین راحتی ها هم که فکر می کنید نیست. پادشاه هر از گاهی و آن هم به صورت ناگهانی به عقب نگاه می کند تا مطمئن شود شما نقشه ای در سر ندارید. اگر وقتی پادشاه به عقب نگاه کند و شما در حال پر کردن نوار باشید شما لو می روید و نگهبانان شما را به زندان می اندازید و باید از ابتدا بازی را شروع کنید! بنابراین باید با زمان بندی های دقیق و قبل از اینکه لو بروید کار را تمام کنید یا چاقوی خود را از دید پادشاه پنهان کنید. بعد از اینکه موفق به قتل پادشاه شدید، به پادشاه جدید تبدیل شده و حالا همان ماجرا این بار برای شما رخ می دهد! قاتلین دیگر در پشت سر شما قدم زده و قصد جان شما را خواهند کرد و شما باید درست در زمان بندی مناسب روی صفحه ضربه بزنید تا به عقب برگردید و متوجه خیانت آن ها شوید! کلیت بازی نسبتاً سخت و چالش برانگیز است و ملاک اصلی آن ثبت رکوردهای بهتر می باشد. با پیشروی در بازی و یا دیدن تبلیغات ویدئویی می توانید آیتم های بهتر مثل خنجرهای سریع تر خریداری کنید. بازی Murder: Be The King همینک به صورت تست شده از سرورهای فارسروید آماده دانلود است. با نگاهی به ویدئوی تریلر بازی می توانید بیشتر با سبک و سیاق آن آشنا شوید و سپس می توانید در صورت تمایل این بازی سرگرم کننده و کم حجم را دانلود کرده و برای تبدیل شدن به پادشاه بعدی تلاش کنید! با کسب امتیاز 4.5 از 5.0 بازی Murder: Be The King بیشتر از 100 هزار بار تنها در مدتی کوتاه توسط کاربران دانلود شده است.

نکته: در حال حاضر نسخه مود شده ای برای این بازی منتشر نشده است؛ در صورت انتشار لینک دانلود آن به جعبه دانلود اضافه می شود.

تغییرات نسخه ی v1.4.9 :

* بهینه سازی های مختلف و رفع مشکلات بازی