Mighty Army: World War 2 v1.0.9 + Mod – بازی اکشن و تفنگی ارتش قدرتمند اندروید
نسخه معمولی + مود (پول بی نهایت) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای بدون مشکل

Mighty Army: World War 2 – ارتش قدرتمند: جنگ جهانی دوم یک بازی اکشن جالب و سرگرم کننده از FORZA GAMES برای اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و به درخواست شما جدیدترین آپدیت اش به همراه مود برای دانلود عرضه گردیده و پیش روی شماست. با نصب Mighty Army: World War 2 برروی تبلت و یا گوشی اندرویدی تان می توانید یک بازی تفنگی جالب با گرافیک سه بعدی بسیار زیبایی در سبک کارتونی، تم جنگ جهانی دوم و امکان مبارزه آنلاین با کاربران دیگری از سراسر دنیا را تجربه کنید. سلاح های مختلف و متنوعی در دسترس شماست، از ان ها استفاده کنید و به سمت دشمنان بتازید و ان ها را از بین ببرید. همانطور که ذکر شده بازی شما را در خلال جنگ جهانی 2 قرار می دهد و باید تمام تلاش تان را برای بیرون راندن مهاجمان به کار بگیرید! از ویژگی های کلی بازی Mighty Army: World War 2 می توان به مواردی چون زاویه دید سوم شخص، امکان مبارزه آنلاین با کاربران دیگری از سراسر دنیا در قالب گروه های چهار نفره، امکان شرکت در مسابقه های مرگ گروهی، امکان استفاده از انواع و اقسام سلاح های جنگ جهانی 2 اشاره کرد.

 

Mighty Army: World War 2

 

بازی Mighty Army: World War 2 تا به امروز پنجاه هزار بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دریافت شده و ما در فارسروید جدیدترین نسخه اش را به همراه مود برای دانلود عرضه گردیده و پیش روی شماست. شما قادرید ابتدا تصاویر و ویدئویی از گیم پلی بازی را مشاهده کنید و در نهایت با یک کلیک اقدام به دانلودش بکنید.

 تغییرات نسخه ی v1.0.9:

* برای این نسخه در گوگل پلی تغییراتی ذکر نشده است .

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی بازی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و ان را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.forzagames.mightyarmy را در Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.