Microsoft SharePoint v3.38.30 برنامه مایکروسافت برای مدیریت ارتباطات و منابع سازمانی در اندروید
نسخه اصلی، کامل و بدون تبلیغات برنامه   

همانطور که احتمالا می دانید، کامپیوتر ها اولین بار به صورت گسترده در کار های اداری و سازمانی مورد استفاده قرار گرفتند. به همین دلیل حالا بیش از هر چیزی، ابزار های اداری، حسابداری و مالی را برای کامپیوتر ها در اختیار داریم. برخی از ابزار ها و نرم افزار های مشهور و محبوب در این حوزه بیش از سه دهه عمر دارند و در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند. وقتی صحبت از نرم افزار های اداری می شود، نمی توان محصولات مایکروسافت را فراموش کرد. مجموعه نرم افزاری آفیس، محبوب ترین مجموعه نرم افزاری اداری در سراسر جهان است که بیش از دو دهه به صورتی بی رقیب توسط  صد ها میلیون نفر در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. این مجموعه نرم افزاری شامل ابزار های مختلف برای کاربری های متفاوت است. یکی از این ابزار ها مایکروسافت شیرپوینت است که اختصاصا برای استفاده در سازمان ها و ادارات تولید شده است و یکی از بهترین و محبوب ترین نرم افزار ها در زمینه کاری خود است به گونه ای که توسط ۷۸ درصد از ۵۰۰ کمپانی لیست Fortune 500 استفاده می شود و تنها در بین سالهای ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۱ مایکروسافت بیش از ۳۶٫۵ میلیون لایسنس کاربر آن را فروخته است. چند وقتی است که مایکروسافت نسخه اندرویدی این برنامه محبوب را هم عرضه کرده است و امروز ما در فاسروید با این برنامه در خدمت شما هستیم. Microsoft SharePoint عنوان اپلیکیشن اندرویدی شیرپوینت است که توسط گروه نرم افزاری Microsoft Corporation توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. مایکروسافت در طراحی این برنامه به طور گسترده از آخرین تکنولوژی های هوش مصنوعی استفاده کرده است تا شما در هنگام کار، بیشترین تمرکز و بازدهی را داشته باشید. هوش مصنوعی درک می کند که شما روی چه کار می کنید، چطور کار می کنید و چگونه کار شما به کار همکارانتان ارتباط پیدا می کنید. این برنامه تمام نیاز های شما به محتوا، اسناد، تخصص و منابع سازمان را به راحتی در دسترستان قرار داده و به کار تیمی و سازمانی معنایی تازه می بخشد.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Microsoft SharePoint اندروید:

  • جستجو راحت برای سایت ها، افراد، پرونده ها و پروژه ها
  • کافی است روی یک کاربر کلیک کنید تا کارت ارتباطی خود را دریافت کرده و ببینید آن ها چه کار می کنند و با چه کسانی کار می کند.
  • امکان ایجاد اخبار، گزارش، وضعیت، تجریبات و …. و اشتراک گذاری آسان آن ها با دیگران
  • ورود به سایت های محلی و آنلاین
  • سازگاری کامل با SharePoint Online و SharePoint Server ۲۰۱۳ و بالاتر
  • امکان اضافه کردن چند حساب کاربری و جا به جایی بین آن ها

اپلیکیشن Microsoft SharePoint یک پلتفرم است که نحوه ارتباطات سازمانی و اشتراگ گذاری منابع را به شیوه ای هوشمندانه و کارآمد، مدیریت می کند. این برنامه با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته است امتیاز عالی 4.5 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت نماید. هم اکنون می توانید نسخه اصلی، کامل و بدون تبلیغات این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

 

Microsoft SharePoint