پس از معرفی یکی از بهترین اپلیکیشن های جی پی اس آفلاین اندروید با نام سایجیک، این بار قصد معرفی یکی دیگر از برنامه های قدرتمند و محبوب مسیریابی و جی پی اس با نام Maverick Pro را داریم که با نقشه های آفلاین نیز کار میکند. این برنامه ی فوق العاده قادر است مکان دقیق شما بر روی نقشه نمایش دهد و برای فعالیت هایی همچون پیاده روی، قایقرانی، دوچرخه سواری و کوهنوردی که در فضای باز صورت میگیرد مفید واقع شود. این نرم افزار قادر است به صورت آنلاین و آفلاین تمام مکان های مختلف را برروی دیوایس شما به همراه نام خیابان ها و اطلاعات دیگر به نمایش بگذارد و بهترین اپلیکیشن gps را برای شما به ارمغان بیاورد.

برخی از امکانات نرم افزار Maverick Pro اندروید :

* امکان مشاهده ی مکان های مختلف جهان به صورت آفلاین و انلاین

* به اشتراک گذاری مکان فعلی شما با دوستانتان

* نمایش خیابان ها و نام هایشان به صورت دقیق

* امکان زوم برروی مکان های دلخواه

* نمایش فاصله ی بین شهرهای مختلف به کیلومتر

* دارا بودن محیط کاربری ساده و بصری

ما در این پست از فارسروید کامل ترین مطب در مورد اجرا و نصب برنامه ی Maverick Pro در اختیار شما قرار میدهیم که نمونه آن را در جایی دیگر قطعا نخواهید دید و ندیده اید! ما نقشه ی شهرهای بزرگ همچون شیراز، اصفهان، تبریز، مشهد و کرج + نقشه کل ایران با زوم 1 تا 17 را برای شما قرار داده ایم که می توانید ان ها را با یک کلیک دریافت کنید!

از طرفی شما قادرید نقشه ی هر شهری را که دوست دارید با نرم افزار Mobile Atlas Creator دانلود کنید که آموزش کار با این برنامه نیز برایتان اورده شده است – پس با ما همراه باشید .

 تغییرات نسخه ی v2.8: (نسخه پچ شده)

* اضافه شدن ویژگی های جدید
* بهبود عملکرد و رفع مشکلات

 

دانلود Maverick Pro - جی پی اس آفلاین اندروید + نقشه شهرهای ایران

 

 

آموزش استفاده از نقشه های آفلاین که بصورت آماده در اختیار شما قرار گرفته است :

* در این روش کافیست شما برنامه ی Maverick Pro را نصب کنید و سپس آن را اجرا کرده و از برنامه خارج شوید. پس از آن فایل های نقشه ی آفلاین را که در زیر لیست شده اند مطابق با میل خود دریافت کنید و آن را از حالت فشرده خارج کنید و در نهایت پوشه ی نقشه ها را در پوشه ی maverick موجود در گوشی کپی کنید بدین صورت (maverick\tiles\GoogleMaps/x) که x همان پوشه هایی است که با عددهای 1 تا 17 هستند.

 

دانلود نقشه ی شیراز از زوم 1 تا 17 با حجم 12 مگابایت

دانلود نقشه ی کرج از زوم 1 تا 17 با حجم 15 مگابایت

دانلود نقشه ی مشهد از زوم 1 تا 17 با حجم 11 مگابایت

دانلود نقشه ی تبریز از زوم 1 تا 17 با حجم 12 مگابایت

دانلود نقشه ی اصفهان از زوم 1 تا 17 با حجم 12 مگابایت

دانلود نقشه ی تمام شهرهای ایران با زوم 11 و حجم 15 مگابایت

دانلود نقشه ی تهران از زوم 1 تا 17 با حجم 39 مگابایت

توجه : رمز همه ی نقشه ها ادرس سایت www.farsroid.com می باشد.

 

آموزش استفاده از برنامه ی Mobile Atlas Creator برای دانلود نقشه های دلخواه :

ابتدا توضیحاتی در مورد موبایل اطلس کریتور : نرم افزاری آسان و کاربردی در زمینه ی دانلود نقشه های آفلاین می باشد که با ان می توانید نقشه های مختلف انلان برای برنامه های سایجیک و … را دریافت کنید! این نرم افزار برای اجرا نیاز به نصب بودن جاوا برروی سیستم شما دارد پس اگر این برنامه را ندارید، Java 7.0 را نیز دریافت کنید!

پس ؛ قبل از شروع آموزش دو برنامه زیر را دانلود کنید :

دانلود برنامه Mobile Atlas Creator 1.9.12 با حجم 5 مگابایت

دانلود برنامه Java 7.0 با حجم 28 مگابایت

آموزش استفاده :

مرحله اول : نرم افزار جاوا و اطلس کریتور را پس از دانلود برروی کامپیوتر خود نصب کنید و سپس Mobile Atlas Creator را اجرا کنید؛ برای دانلود نقشه های مربوط به اپلیکیشن Maverick Pro می بایستی گزینه ی Maverick Atlas Format را از بخش Please select the … انتخاب کنید و روی دکمه ی OK کلیک کنید.

مرحله دوم : از تب Map source می توانید یکی از گزینه ها را به دلخواه انتخاب کنید و سپس به تب Selection Coordinates رفته و با در دست داشتن مشخصات نقطه ای خاص، آن ها را وارد کنید.

مرحله سوم : شما می توانید زوم لول را به دلخواه انتخاب کنید (از 0 تا 16) و سپس از پنل Atlas Content نامی برای نقشه ی خود انتخاب کنید و پس از انجام مراحل فوق برروی دکمه ی Create Atlas کلیک کنید تا فرایند دانلود نقشه ها صورت گیرد.

مرحله چهارم : پس از تمام شدن فرآیند دانلود، نقشه ها در پوشه ای به نام atlases در کنار آیکون اطلس موبایل قرار میگیرد که می توانید پوشه هایی که با عددهای مختلف 1 2 3 4 و … ذخیره شده اند را در مسیر maverick\tiles\GoogleMaps قرار دهید و از جی پی اس آفلاین لذت ببرید.

Download Maverick Pro Android + Offline Maps