LINE Brush – لاین براش برنامه جالب و دوست داشتنی در زمینه قلم مو و کشیدن نقاشی از کمپانی معروف لاین برای اندروید است که با آن می توانید به رسم شکل های دلخواه با قلم مو بپردازید و یا برروی عکس های خود متن هایی زیبا را بیفزایید. 27 نوع قلم موی متفاوت در اختیار شماست که با آن ها می توانید به کشیدن نقاشی مشغول شوید و در نهایت آن ها را با فرمت دلخواه ذخیره کنید. برنامه محیط کاربری ساده ای دارد و در آن پیچیدگی خاصی را نخواهید یافت ؛ تنها کافی است تا از میان قلم موهای مختلف یکی را انتخاب کرده و سپس با انتخاب رنگ دلخواه از میان طیف گسترده‌ای از رنگ ها به کشیدن نقاشی برروی محیط سفید رنگ و یا عکس ها مشغول شوید. برنامه های زیادی در زمینه قلم مو برای اندروید وجود دارد اما لاین براش را می توان از قدیمی ترین برنامه های موجود در این زمینه دانست که بعد از 12 سال هنوز نیز کاربران خاص خودش را دارد.

 

LINE Brush

 

اپلیکیشن LINE Brush به صورت رایگان عرضه شده و هم اکنون کامل ترین نسخه اش پیش روی تان قرار دارد. از ویژگی این برنامه می توان دارا بودن 15 براش زیبا را نام برد که با آن ها می توایند طرح هایی زیبا را بر روی عکس های‌تان اعمال کنید. اگر به دنبال یک برنامه اختصاصی در زمینه قلم مو هستید که در یک محیط ساده بتوانید از آن بهره ببرید پیشنهاد ما به شما استفاده از لاین براش خواهد بود که قادرید جدیدترین نسخه و آخرین ورژن آن را با یک کلیک از سرورهای پرسرعت فارس روید دریافت کنید.

توجه: برنامه +10 سال است که از گوگل پلی حذف شده اما فارسروید ان را بهینه کرده و نسخه اختصاصی‌اش را برای دانلود عرضه کرده است.