Knock-Knock – تق تق یک بازی بسیار مهیج در سبک بازی های نقش آفرینی است که توسط استودیو بازی سازی Ice-Pick Lodge Studio با قیمت 1.49 دلار برای دستگاه های اندروید منتشر شده است. بازی های ترسناک سرگرم کننده و معمولاً پر از معما هستند و احساس بازیکنان را درگیر می کنند. این بازی شما را وارد ماجراجویی کاراکتر عجیب و غریب داستان می کند که در اتاق کوچکی بیدار شده است و تاریکی آن پر از رمز و راز است. از لحاظ گیم پلی، ساختار بازی بازیکنان را در موقعیت های مختلفی قرار می دهد که باید از خطرات متعددی که آنها را تهدید می کند جان سالم به در ببرند و با یافتن سرنخ های هر مرحله معمای اصلی بازی را حل کنند. نقطه قوت بازی در داستان آن است که اورجینال است و پیچ و تاب جالبی دارد و همچنین المان های بصری که در طرح بازی وجود دارند تم وحشت داستان را به خوبی نمایش می دهند. کاراکتر بازی شخصیت گنگی دارد و به نظر می‌ رسد از مشکلات روانی جدی و اینسومنیا رنج می برد. سر تا پای او عجیب و غریب است و دائما از سردرد های شدید، بی خوابی، خستگی، و… صحبت می کند و اعمال و رفتار او قابل اعتماد نیست. بازی از آنجایی شروع می شود که کاراکتر بازی در اتاق عجیب و غریب خود بیدار می شود و به هر جای خانه می رود صدای ارواح خبیث را می شنود. وقتی در جستجوی مناطق مختلف خانه است، خاطره های نا مفهومی به یاد می آورد و گهگاهی به چشمان شما زل می زند و با شما صحبت می کند. نکته جالب بازی Knock-Knock این است که بازیکنان نمی دانند کاراکتر بازی کابوس می بیند یا تجربیات او و موجودات ماوراءالطبیعه واقعی هستند. بازیکنان باید در خانه جستجو کنند و سر نخ ها را بیابند و از ارواح و موجودات خبیث پنهان شوند چراکه آنها می توانند سلامت روانی کاراکتر بازی را نابود کنند.

 

Knock-Knock

 

در بازی Knock-Knock برای اینکه هر مرحله را پشت سر بگذارید باید شب را به صبح برسانید. شما می توانید درب های اتاق ها را باز کنید و برای جستجوی سرنخ ها وارد آنها شوید. اگر بتوانید ساعت ها را که همان سر نخ ها هستند پیدا کنید، زمان به جلو می رود و به پایان مرحله نزدیک می شوید. اما به یاد داشته باشید، شما در این خانه تنها نیستید و در هر لحظه ممکن است با ارواحی که در تاریکی ها به کمین نشسته اند برخورد کنید. اگر مراقب نباشید و با ارواحی که قصد دارند شما را در کابوس هایتان زندانی کنند برخورد کنید دیر تر به صبح می رسید و مجبور می شوید به رختخواب برگردید و مجدداً مرحله را آغاز کنید. محیط اتاق ها بسیار تاریک هستند و برای روشنایی باید از لامپ اتاق ها و شمع استفاده کنید تا بتوانید اتاق ها را بهتر ببینید و ساعت ها را پیدا کنید. کنترل های بازی بسیار ساده هستند؛ برای چپ و راست رفتن می توانید قسمت چپ و راست صفحه نمایش را لمس کنید و آن را نگاه دارید و یا برای بالا و پایین رفتن از پله ها می توانید صفحه نمایش را لمس کنید و آن را به سمت بالا یا پایین بکشید. از لحاظ ویژگی های گرافیکی این بازی واقعاً خوش ساخت است. طراحی خانه و اتاق ها و همچنین چهره رنگ پریده و قرمزی چشمان کاراکتر بازی اتمسفر وحشت را به خوبی القا می کند و تجربه یک غایب موشک ترسناک را برای بازیکنان به ارمغان می آورد. علاوه بر آن صدا هایی که در بازی به کار رفته است بی نظیر است. تن صدای کاراکتر اصلی بازی متناسب با شخصیت او و داستان بازی است و صدای ارواح و صدای محیط نیز به خوبی طراحی شده اند. Knock-Knock امتیاز 4.2 از 5.0 را در گوگل پلی به خود اختصاص داده است و تیم فارسروید نسخه نهایی و خریداری شده این بازی را به صورت تست شده و کاملاً رایگان برای شما عزیزان قرار داده است. در انتهای همین مطلب می توانید تصاویر اسکرین شات مربوط به گیم پلی بازی را مشاهده کنید تا با این بازی بیشتر آشنا شوید و در صورت تمایل آن را از سرور های ما دانلود کنید. امیدوارم از این بازی لذت ببرید!

تغییرات نسخه v1.56 :

* بهینه سازیهای مختلف و رفع مشکلات بازی

 

دستورالعمل نصب واجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب نمایید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج سازید. پوشه ی com.IcePick.KnockKnockRelease را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– در نهایت بازی را اجرا نمایید.