Kingdoms & Lords به فارسی (پادشاهان و اربابان) یکی دیگر از زیباترین و پرطرفدارترین بازی های سبک استراتژیک از کمپانی بازیسازی پرآوازه ی گیم لافت برای سیستم عامل اندروید می باشد که همانند دیگر بازی های این کمپانی با دارا بودن گرافیک اچ دی و خارق العاده سعی در سرگرم کردن کاربران دوستدار بازی های استراتژیک را دارد! داستان بازی را اینگونه بیان می کنیم: “صلح و آرامش اهالی دهکده ی شما با تهدید نیروهای بربرها از بین رفته است؛ به گونه ای که با فراگیر شدن جنگ در منطقه شما می بایستی دهکده ی خودتان را بسازید و نیروی شبه نظامی تان را آموزش دهید! پادشاه تاریکی دوباره به قدرت رسیده و تمامی سرزمین ها و قلمروهای قاره را مورد هجوم و تاخت و تاز خود قرار داده است.” بازی معرفی شده دارای سبکی دوگانه است، شبیه سازی قرون وسطی و استراتژی ؛ از نظر استراتژیک ارتشی فراهم کرده و به همسایگان خود حمله کنید؛ آن ها را اجیر کرده، آموزش دهید و ارتش خود را برای جنگ گسترش دهید و از نظر شبیه سازی هم سرزمین ها و قلمرو خود را گسترش دهید ؛ محصولات کشارزی کشت کنید و حیوانات را برای به دست آوردن پول و غذا پرورش دهید! هم اکنون شما در نقش یک بازیکن می بایستی که با ساخت نیرو از شهر خودتان دفاع نمایید و برای به دست آوردن امتیاز به شهر های دیگر حمله کنید و ساعت ها خود را سرگرم سازید!

برخی از ویژگی های بازی Kingdoms & Lords اندروید :

* تولید انواع محصولات کشاورزی برای به دست آوردن پول

* ساخت و ایجاد انواع ساختمان های ممختلف در قلمروی خود

* ساخت ارتش برای حمله به همسایگان و به دست آوردن غنائم

* بودن انواع سلاح های مختلف با امکان ارتقا توسط بازیکن و شما

* حفاظت از پادشاهی خود با از بین بردن و شکست دادن رقیبان

* امکان به چالش کشاندن دوستان با ارسال نیروها و تجهیزات

* دارا بودن گرافیک (HD) خیره کننده به همراه صداگذاری عالی

بازی Kingdoms & Lords که به صورت رایگان عرضه شده است با میلیون ها دانلود از برترین بازی های اندرویدیست و دارای امتیاز 4.4 از 5.0 می باشد که ما امروز در فارسروید اخرین نسخه ی آن را به همراه فایل دیتا برای شما قرار داده ایم ؛ شما قادرید اخرین و جدیدترین نسخه بازی را به همراه دیتا با یک کلیک از سرورهای پرسرعت سایت دریافت کنید .

تغییرات نسخه ی v1.5.2n :

* بهینه سازیهای مختلف و رفع مشکلات بازی .

 

دانلود Kingdoms & Lords - بازی پادشاهان و اربابان گیملافت اندروید

 

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل Apk را دانلود و نصب نمایید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج سازید. پوشه ی com.gameloft.android.ANMP.GloftDKHM را در مسیر Android/data حافظه خود کپی کنید.

– بازی را اجرا کنید و از آن لذت ببرید.

 

Download Kingdoms & Lords Android Apk + Obb - NEW FREE

 

Download Kingdoms & Lords Android Apk + Obb - NEW FREE