Ice Age Adventures v2.1.4a – بازی ماجراجویی در عصر یخبندان از گیملافت برای اندروید
یک عنوان ماجراجویی جذاب و دوست داشتنی برای اندروید
دیتای اضافی در اجرای اولیه دانلود میشود

Ice Age Adventures – ماجراجویی های عصر یخبندان یک بازی محبوب و فوق العاده زیبا در سبک بازی های ماجراجویی از استودیوی نام آشنا و پرآوازه ی گیملافت برای اندروید است که نسخه جدید ان چند ساعت پیش به صورت کاملا رایگان در مارکت اندروید (Google Play) منتشر گردید و فارسروید تصمیم گرفته است به عنوان بروزترین سایت اندروید آن را معرفی و برای دانلود عرضه کند. داستان بازی از این قرار است که حیوانات عصر یخبندان دور هم جمع شده اند تا در مورد روش پیدا کردن غذا و ادامه ی زندگی صحبت کنند که ناگهان سنجاب بازی با فشار زیادی که به یخ ها وارد میکند باعث ترک خوردن زمین و با ادامه پیدا کردن این ترک کل یخ ها شکسته می شود! با شکسته شدن یخ ها هر کدام از افراد و حیوان های موجود در بازی از هم جدا افتاده و بعد از این رویداد شما می بایستی به پیدا کردن حیوانات و جفت کردن اون ها بپردازید! اگر به بازی عصر یخبندان علاقه مندید و دوست دارید یک بازی فوق العاده زیبا و اما جدید را تجربه کنید ما به شما بازی ماجراجویی Ice Age Adventures را پیشنهاد می دهیم.

برخی از ویژگی های بازی ماجراجویی Ice Age Adventures اندروید :

  • کاوش در جزیره با شخصیت های دوست داشتنی Sid, Manny & Diego
  • غلبه بر موانع و پشت سر گذاشتن یک دایناسور گرسنه برای پیدا کردن اعضا
  • رقابت در برابر دوستان به صورت روزانه و هفتگی برای کسب پاداش های بزرگ
  • دارا بودن گرافیک رنگارنگ اچ دی به همراه صداگذاری هیجان انگیز و بدون نقص

بازی Ice Age Adventures هم اکنون در مارکت اندروید دارای امتیاز 4.2 از 5.0 است و بیش از 50 میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر دنیا دریافت شده است. فارسروید به عنوان بروزترین مرجع اندروید، بروزرسانی بازی معرفی شده را به صورت رایگان برای دانلود عرضه کرده است که قادرید ابتدا تصاویری از گیم پلی اش را مشاهده کرده و در نهایت با یک کلیک اقدام به دریافت آن از سرورهای پرسرعت سایت نمایید.

توجه : 

1 – برای نصب بازی عصر یخبندان باید هر بازی پولی و یا مود از گیملافت نصب دارید، حذف کنید
2 – قبل از نصب بازی، ابتدا باید مقداری از بازی را از گوگل پلی دریافت کنید، لغو دانلود بزنید و بعد نسخه فارسروید را نصب کنید.

تغییرات نسخه ی v2.1.4a :

* رفع مشکلات بازی و بهبود گرافیک

 

Ice Age Adventures