Hyperspace Delivery Service – خدمات تحویل ابرفضا عنوان یک بازی سبک استراتژیک است که توسط استودیو بازی سازی Zotnip LLC است که با قیمت 3.99 دلار برای دستگاه های اندروید منتشر شده است. فضا خط آخر است. مأموریت شما چیست؟ تحویل یک بسته به سیاره “Miridian V”، اکتشاف در جهان ناشناخته، پیدا کردن زندگی و تمدن جدید، دوری از خطرات فضایی، و قدم گذاشتن در جایی که هنوز هیچ انسانی در آنجا قدم نگذاشته است! هیجان انگیز است؟ بله همینطور است. این بازی پر از خطرات ناشناخته، کوئست ها، و بسته های مهمی است که باید در زمان مشخصی به مقصد مورد نظر تحویل داده شوند. اگر علاقه ای به ماموریت های فضایی داشته اید یا دلتان می خواست کاپیتان یک سفینه فضایی شوید و از عرشه فرماندهی کنید، این بازی دقیقاً همان چیزی است که شما انتظارش را می کشیدید. همانطور که گفته شد، ماموریت اصلی و نهایی شما در این بازی تحویل یک بسته بسیار ارزشمند و مهم به سیاره “Miridian V” است. اما به عنوان یک کاپیتان، شما باید در ابتدا نام سفینه فضایی و همچنین خدمه خود را انتخاب کنید تا بتوانید ماموریت تان را آغاز کنید. به محض اینکه انتخاب ها به پایان رسید، باید در پایگاه فضایی داک کنید و بسته را تحویل گرفته و آن را در بازه ۴۰۰ روزه به مقصد تحویل دهید. اگرچه این کار اصلاً ساده نیست و یک پرش به ابرفضای معمولی نخواهد بود. شما باید ذخایر مورد نیاز سفینه فضایی را کنترل کنید، کارآمدی مطلوب و سلامت خدمه را کنترل کنید، و برای هر رویدادی که ممکن است در فضا اتفاق بیفتد آماده باشید. از طریق منو سفینه فضایی تان می توانید آمار ذخیره ها و خدمه را چک کنید، موقعیت خودتان را بررسی کنید، و بسیاری کار های دیگر انجام دهید که در طول بازی بیشتر با آنها آشنا خواهید شد. اما به خاطر اینکه مقصد تان بسیار دور است و نمی توانید با یک پرش به مقصد نهایی تان برسید باید از چند منظومه عبور کنید. این منظومه ها پر از خطرات و رویداد های مختلف هستند و پکیجی از کوئست ها و مبارزات استراتژیک فضایی را به همراه دارند.

 

Hyperspace Delivery Service

 

ارائه شده در یک استایل کلاسیک رترو، ماجراجویی شما در بازی Hyperspace Delivery Service پر از اکتشافات، مسیر های مبادله، رویارویی با موجودات بیگانه و تمدن های جدید، خرید و فروش، به دست آوردن اطلاعات در مورد سیاره ها و منظومه ها، و بسیاری اتفاقات دیگر خواهد بود. همانطور که از یک منظومه به منظومه دیگر پرش می کنید، هر اتفاقی می تواند در هر زمانی رخ دهد. از دزدان و غارتگران فضایی گرفته تا بارش های شهابی، همه چیز خدمه و سفینه فضایی را تهدید می کند و مهارت های فرماندهی و قدرت تصمیم گیری تان را به چالش می کشد. هر چند در میان هر تهدید یک فرصت نهفته است و شما می توانید در هر منظومه ذخایر مورد نیاز خودتان را هم تهیه کنید و اطلاعات مختلف جمع آوری کنید و بر چالش ها فائق بیایید. در حالی که ممکن است به نظر برسد انجام وظیفه به عنوان یک کاپیتان نیازمند دقت بالایی است و شما باید چهار چشمی حواستان به همه چیز باشد، در عین حال گیم پلی بازی هیچگاه به نقطه ای نمی رسد که باعث شود حس کنید گیج شده اید و نمیدانید باید به کدام موضوع رسیدگی کنید. در واقع تمام گیم پلی با یک سرعت مناسبی به جلو پیش می رود. یک تجربه خارق العاده و کژوال می سازد که هر گاه خواستید می توانید از بازی خارج شوید و سر فرصت دوباره به بازی برگردید. چه در حال چک کردن آمار ها باشید، در مبارزات باشید، یا کوئست ها را انجام دهید، سادگی کنترل ها هر وظیفه را به یک قدم زدن در پارک تبدیل می کند. با این وجود، زمان محدود برای تحویل بسته باعث می شود کمی بیشتر مراقب باشید و این سادگی را دست کم نگیرید. روی هم رفته این بازی چه از بعد فنی و چه از بعد گیم پلی دارای نقاط قوت بسیار زیادی است، نقات قوتی که تعادل جذاب و سرگرم کننده ای را برای این بازی به ارمغان آورده اند. Hyperspace Delivery Service یک بازی فوق العاده خاص و یونیک است که بیش از ۲۰ ساعت کمپین آن توانسته امتیاز عالی 5.0 از 5.0 را در مارکت اندروید به خود اختصاص دهد. به همین دلیل تیم فارسروید قصد دارد نسخه نهایی و خریداری شده این بازی را به صورت تست شده و کاملاً رایگان در اختیار شما عزیزان قرار دهد. در انتهای همین مطلب می توانید این بازی را از سرور های ما دانلود کنید و از اجرای آن لذت ببرید!

تغییرات نسخه v1.22.11 :

* بهبود وضعیت تاچ کنترل ها

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.Zotnip.HyperspaceDeliveryService را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.