Hidden Expedition: The Eternal Emperor Full v1.0 – بازی اشیاء مخفی امپراطوری ابدی اندروید همراه دیتا + تریلر
امتیاز 4.3 از 5.0 ؛ نسخه پرداخت شده و کامل بازی برای اولین بار در ایران تقدیم شما
تست شده با اجرای کاملا افلاین

Hidden Expedition: The Eternal Emperor Full بازی جدید، محبوب و سرگرم کننده در سبک بازیهای ماجراجویی و اشیاء مخفی برای دستگاه ها اندروید است که توسط استودیوی بازیسازی مطرح Big Fish Games در گوگل پلی عرضه شده است و مثل همیشه تصمیم گرفته ایم همزمان با انتشار و برای اولین بار در ایران ان را حضور شما دوستداران بازیهای هیدن آبجکت معرفی کنیم و برای بار دیگر به وجدتان بیاوریم! داستان کلی بازی را اینگونه از زبان Big Fish Games بیان می کنیم: “آرامگاه باستانی اولین امپراطور چین پیدا شده است، اما پیدا کردن خزانه تنها آغاز ماجراجویی شما است! برخی از تله ها از جمله بمب ها، همکاران شما را از اسرار قفل شده در داخل نگه می دارند و کار شما این است که آن ها را بدون هیچ گونه صدمه ای نجات بدهید!” هم اکنون در بازی Hidden Expedition: The Eternal Emperor شما به عنوان یک ماجراجو باید ماجراجویی جدیدتان را برای نجات همکاران آغاز کنید و با حل صدها پازل و معمای خاص و پیدا کردن هزاران اشیاء مخفی داستان را پیش ببرید و ساعت ها سرگرم شوید! اگر از علاقه مندان به بازیهای فکری، ماجراجویی و اشیاء مخفی هستید جدیدترین بازی بیگ فیش یعنی Hidden Expedition: The Eternal Emperor را از دست ندهید!

 

Hidden Expedition: The Eternal Emperor

 

بازی Hidden Expedition: The Eternal Emperor در کمتر از چند ساعت بیش از 5 هزار بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان از گوگل پلی دریافت شده و توانسته امتیاز 4.3 از 5.0 را کسب کند که ما در فارسروید اولین نسخه ان را به همراه دیتا برای دانلود عرضه کرده ایم! نسخه ی موجود در گوگل پلی نسخه رایگان بازی است که پس از چند دقیقه پیشروی درخواست خرید نسخه فول را برایتان ارسال میکند و از ادامه بازی باز می ایستید اما نسخه موجود در فارسروید نسخه کامل و پرداخت شده است که تمام محتوای بازی را شامل میشود و نیازی به پرداخت هم ندارد و تا انتهای داستان را می توانید به رایگان پیش ببرید و یکی از جالب ترین بازیهای اشیاء مخفی را تجربه کنید.

تغییرات نسخه ی v1.0 :

* انتشار نسخه اول بازی در گوگل پلی .

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتای بازی را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.bigfishgames.heeegoogfree را در مسیر Android/Obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.