Heroes Adventure: The Legends v1.09 + Mod – بازی ماجرایی “ماجراجویی قهرمانان” اندروید همراه دیتا + تریلر
نسخه معمولی + نسخه مود (پول بی نهایت) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین

Heroes Adventure: The Legends – ماجراجویی قهرمانان: افسانه ها نام و عنوانی از یک بازی ماجرایی – نقش آفرینی با طراحی های سه بعدی و گیم پلی اکشن است که توسط استودیوی روسی MountainGoblin به شکل رایگان برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. این استودیوی نوپا با ساخت این بازی سومین پروژه خودش را نیز منتشر کرد. فارسروید نیز طبق روال همیشه، به عنوان اولین وب سایت ایرانی این بازی را در دو نسخه معمولی و مود شده تهیه و برای شما عزیزان جهت دانلود آماده کرده است. در بازی Heroes Adventure: The Legends که به داستان حماسی جنگ خیر و شر مربوط می شود، پادشاهی Nualor به دست شیاطین افتاده و در حال نابودی است. دشمن اصلی یک جادوگر خبیث به نام Morragast است که با قدرت های جادویی و ساخت یک ارتش اهریمنی، قدرت سرزمین های مختلف را به دست گرفته و تصمیم دارد بر کل دنیا حکومت کنید. درست لحظه ای که همه امیدها از بین رفته است، سه قهرمان ما وارد ماجرا می شوند. این سه قهرمان سه شخصیت مختلف به نام های نورای پیام رسان (Nora the Messenger) ، پییر آهنگر (Piere the Blacksmith) و لاملین جادوگر (Lamlin the Wizard) هستند. فقط با کمک این سه قهرمان امکان نجات پادشاهی نالور وجود دارد. پس دست بجمبانید و با شروع یک ماجراجویی مخاطره آمیز و نفوذ به قلب دشمن، آن را نابود کنید و به آن ها اجازه ندهید که پادشاهی شما را از بین ببرند.

 

Heroes Adventure: The Legends

 

در بازی Heroes Adventure: The Legends وظایف شما در دو بخش اصلی کشتار و نابود کردن دشمنان و حل پازل ها خلاصه می شود. شما در طول بازی به ده ها مکان مختلف از جمله مکان های افسانه ای مثل جنگل ها، باتلاق ها، غارهای ساخته شده از گدازه آتشفشان، کوهستان های برفی، سیاه چاله های قلعه و غیره سفر خواهید کرد و با دشمنان مختلفی رو به رو می شوید. بازی در 28 مرحله کلی دنبال می شود. برای غلبه بر چالش ها و دشمنان باید از مهارت های مخصوص قهرمانان استفاده کنید. به این منظور می توانید توانایی های مخصوص آن ها را با یکدیگر ادغام کرده و نیرویی قدرتمند بسازید! دشمنان شما نیز بیش از 25 نوع هیولا و موجود شیطانی مثل اُرک ها، گابلین ها، ارواح خبیث، عنکبوت های بزرگ و … هستند که اگر آن ها را دست کم بگیرید به زودی شکست می خورید. همچنین باید گفت که بازی Heroes Adventure: The Legends یک سیستم ارتقاء و بروزرسانی دارد که طی آن می توانید سطوح قهرمانان خود را افزایش داده و آن ها را نیرومند کنید. در طول بازی و در بخش های مختلفی از هر مرحله چک پوینت (Checkpoint) وجود دارد که با رسیدن به آن ها می توانید روند بازی را تا آن بخش ذخیره کنید و ادامه بازی را بعداً انجام دهید. طراحی های بازی به شکل سه بعدی اما با گرافیک ساده ای انجام شده اند. گیم پلی این بازی جالب از نمای سوم شخص بوده و شما می توانید کنترل بازیکن را به طوری در دست بگیرید که به هر سمتی که خواستید حرکت کنید. فارسروید این بازی را در دو نسخه معمولی و مود شده به صورت تست شده برای شما عزیزان فراهم آورده است.

تغییرات نسخه ی v1.09 :

* برطرف سازی باگ مربوط به مرحله 11
* برطرف سازی باگ مربوط به ترجمه زبان های دیگر
* اعمال چند تغییر در بخش رابط کاربری بازی

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.mountaigoblin.revenir را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.