Headache Diary v1.4 دفترچه ثبت و پیگیری سردرد ها با تمامی جزئیات در اندروید
نسخه آنلاک شده و کامل برنامه تقدیم به شما

مطمئنا همه ما در طول زندگی خود بار ها و بار ها با سردرد های شدید و خفیف مواجه بوده ایم، بعضی از این سردرد ها مقطعی و برخی دیگر تا چند ساعت ادامه داشته اند. اغلب ما در هنگام بروز سردرد با خوردن مسکن با آن مقابله می کنیم. پزشکان چنین کاری را توصیه نمی کنند و اصرار دارند که در صورت بروز سردرد مزمن از خوددرمانی و مصرف بی رویه دارو های آرام بخش خودداری شود. سردرد انواع مختلفی دارد، بر اساس میزان درد، مدت آن، نوع درد، محل درد و … می توان سردرد ها را در دسته بندی های مختلفی از یکدیگر جدا کرده و بررسی نمود. برخی از سردرد ها هستند که نشانه کمبود یک نوع ماده غذایی در بدن، خستگی، بیماری های جزئی و کم خطر هستند اما در مقابل سردرد هایی وجود دارند که نشانه بروز بیماری های خطرناک، عارضه های حاد و شرایط پزشکی پرخطر می باشند. برای همین بسیار توصیه شده است که مشخصات سردرد های خود را با دقت یادداشت کرده و نگهداری کنیم. این کار به پزشک کمک می کند که ضمن تشخیص علت سردرد، مدت و شدت بیماری را تشخیص داده و با این کار بهترین و موثر ترین درمان را برای بیمار در پیش بگیرد. ثبت و نگهداری اطلاعات سردرد روی کاغذ، معمولا غیر ممکن است چرا که ممکن است سردرد در هر موقعیتی رخ دهد و کاغذ در دسترس نباشد، اما می توان از گوشی هوشمندی که همیشه همراهمان است برای این کار استفاده کنیم، امروز با اپلیکیشنی برای انجام این کار در خدمت شما هستیم. Headache Diary عنوان یک اپلیکیشن عالی برای ثبت و نگهداری اطلاعات سردرد با قابلیت آنالیز داده ها و ارائه انواع نمودار های تحلیلی، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری mEL Studio توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. با استفاده از این برنامه می توانید علاوه بر ثبت کامل سردرد ها، دارو های خود را نیز ثبت کرده و برای آن ها نوتیفیکیشن تنظیم کنید، تا هیچ گاه مصرف دارو را فراموش نکنید. اگر دچار سردرد های مزمن می شوید و نگران سلامتی خود هستید، این اپلیکیشنی است که باید حتما آن را نصب کرده و استفاده نمایید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Headache Diary اندروید :

  • امکان ثبت و نگهداری تمامی شرایط و جزئیات سردرد مثل شدت، موقعیت و ….
  • اضافه کردن تمامی محرک های بالقوه سردرد و نوع درد برای هر یک از محرک ها
  • بررسی دارو های مصرف، میزان تاثیر آن ها، دوز مناسبشان و تاثیر آن ها روی بدن
  • دارای سیستم اعلانات که به شما در یادآوری مصرف داروهایتان کمک می کند.
  • اضافه کردن علائم سلامتی بدن متناسب با زمان
  • طراحی ساده و بهینه رابط کاربری برای اضافه کردن و بررسی آسان موارد سردرد
  • ارائه انواع نمودار ها و آمار ها از شرایط شما همراه با دارو های مصرفی و میزان و شدت سر درد ها در بازه های زمانی انتخابی

اپلیکیشن Headache Diary با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته است امتیاز 4.4 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت نماید. هم اکنون می توانید نسخه آنلاک شده این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید. این برنامه به درخواست شما معرفی شده و هم اکنون جدیدترین نسخه کامل اش پیش روی تان قرار دارد.

تغییرات نسخه  v1.4:

* به روز رسانی لایبرری های سیستم
* بهبود سرعت برنامه
* رفع باگ ها

 

Headache Diary