Gym Trainer and Fitness Coach | Stay Fit pro v1.3-Pro ارائه برنامه های تمرینی و غذایی شخصی برای رسیدن به هدف در بدنسازی
نسخه خریداری شده برنامه با قیمت 4.99 دلار در گوگل پلی

این روز ها رفتن به باشگاه های بدنسازی و تمرین کردن در آن ها به یک مد تبدیل شده و همه اقشار جامعه را درگیر کرده است. حالا در جای جای شهر ها می توانیم باشگاه های بدنسازی و افرادی که به سختی در آن ها مشغول تمرین هستند را مشاهده کنیم. افراد مختلف اهداف مختلفی از رفتن به باشگاه دارند؛ برای مثال فردی می خواهد که با رفتن به باشگاه وزن کم کرده و ضمن بهبود ظاهر، سلامتی خود را هم بالا ببرد. یا فردی دیگر به دنبال ساختن اندامی عضلانی و خوش فرم است. منطقا باید برای اهداف مختلف تمرین های مختلفی را دنبال کرد، اما متاسفانه در ایران این موضوع رعایت نشده و همه افراد تمرینات یکسانی را با شدت های متفاوت انجام می دهند. همین باعث می شود که خیلی از افراد از این که نتیجه دلخواهشان را نمی گیرند، مایوس شده و ورزش کردن را متوقف کنند. در چنین مواقعی استفاده از یک مربی شخصی که ضمن ارائه برنامه تمرینی بر اجرای آن ها و تغذیه ورزشکار نظارت کند، می تواند بسیار مفید باشد و خیلی زود شخص را به هدفی که می خواهد برساند. اما هزینه استخدام مربی شخصی معمولا بسیار بالاست و برای خیلی از افراد پرداختن چنین هزینه ای مقدور نیست. اگر شما هم چنین مشکلی دارید، برنامه ای که امروز در فارسروید معرفی می کنیم را نباید از دست بدهید. Gym Trainer and Fitness Coach | Stay Fit pro عنوان یک اپلیکیشن با قابلیت ارائه برنامه تمرینی و تغذیه همانند یک مربی شخصی بدنسازی، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Neat Developers توسعه و با قیمت 4.99 دلار در گوگل پلی منتشر شده است. در این برنامه با چهار پلن مختلف مواجه خواهید بود که بنا به هدف خود می توانید یکی از آن ها را انتخاب کرده و دنبال نمایید. برنامه ها با دقت و با جزئيات و آموزش ویدئویی ارائه شده اند تا در انجام و دنبال کردن آن ها مشکلی نداشته باشید. کافی است مدت کمی را با این برنامه تمرین کنید، تا شاهد تاثیر آن روی اندام خود باشید. علاوه بر تمرینات، دستورات تغذیه ای نیز ارائه شده است تا با حداکثر توان به سمت هدف خود پیش بروید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Gym Trainer and Fitness Coach | Stay Fit pro اندروید:

  • برنامه مناسب حجیم شدن: برای کسانی که به دنبال ساختن عضلات بزرگ و حجیم هستند.
  • برنامه مناسب لاغر کردن: برای کاهش وزن و رسیدن به اندام متناسب در مدت زمان کوتاه
  • برنامه مناسب بالا بردن قدرت: برای کسانی که به دنبال افزایش قدرت بدنی خود هستند و می خواهند عضلاتی فولادین بسازند.
  • برنامه فیتنس: برای کسانی که به دنبال ساختن عضلات بزرگ و حجیم نیستند و می خواهند ضمن حجیم و بزرگ نشدن، عضلاتی زیبا و جذاب داشته باشند.

اپلیکیشن Gym Trainer and Fitness Coach | Stay Fit pro با ارائه برنامه های تمرینی متناسب با نیاز شما، از تلف شدن وقتتان با انجام حرکات غلط جلوگیری می کند و شما را در مسیر رسیدن به هدفتان قرار می دهد. این برنامه با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته است امتیاز 4.4 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت نماید. هم اکنون می توانید نسخه خریداری شده این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

تغییرات نسخه  v1.3-Pro:

* رفع کرش ها

 

Gym Trainer and Fitness Coach Stay Fit pro