Gladiator: Hero of the Arena v1.0.0 + Mod – بازی تفننی و خوش ساخت “گلادیاتور: قهرمان آرنا” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (طلا بی نهایت) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین

Gladiator: Hero of the Arena – گلادیاتور: قهرمان آرنا یک بازی بسیار جالب و سرگرم کننده دیگر از استودیوی معروف و خلاق Lion Studios سازنده بازی هایی مثل   Big Big Baller , Flip Trickster – Parkour Simulator , Love Balls , Happy Glass و Slap That – Winner Slaps All برای دستگاه های اندرویدی است که مثل تمام بازی های این سازنده به صورت رایگان ساخته و با قابلیت پرداخت های درون برنامه ای منتشر شده است. این بازی در سبک تفننی (کژوآل) ساخته و طراحی شده است. استودیوی Lion Studios پیش از عرضه بازی Gladiator: Hero of the Arena یک بازی دیگر دقیقاً در همین سبک عرضه کرده بود که نام آن Murder Hornet بود و ما نیز آن را در مطلب دیگری در فارسروید معرفی و منتشر کرده بودیم که می توانید برای دانلود آن روی نام بازی کلیک کرده تا به صفحه مربوط به آن بازی مراجعه کنید. بازی Gladiator: Hero of the Arena دقیقاً با همان رویکردی که بازی Murder Hornet ساخته شده بود طراحی و توسعه پیدا کرده است. در بازی Murder Hornet شما در نقش یک زنبور سرخ قاتل هستید و در هر مرحله از بازی وظیفه دارید تا یک قربانی را از بین ببرید. برای این کار باید مثل یک موشک به سمت قربانی پرواز می کردید و با نیش زهرآگین خود آن انسان بیچاره را زهرآلود می کردید. حالا همان سبک و سیاق جالب این بار در یک بازی دیگر از همین استودیو به کار گرفته شده است. بازی پیش روی شما Gladiator: Hero of the Arena نام دارد و از تقریباً تمامی جهات به بازی زنبور سرخ قاتل شبیه است. تنها تفاوت مهم و اصلی تغییر روند و داستان آن از دنیای مدرن به دنیای باستانی و معروف گلادیاتورها است.

 

Gladiator: Hero of the Arena

 

در بازی Gladiator: Hero of the Arena شما در نقش یک گلادیاتور و مبارز حرفه ای در دوران گلادیاتورها هستید. همانطور که می دانید در دوران گلادیاتورها، رقابت هایی مرگبار در یک میدان نبرد به اسم آرنا (Arena) برگذار میشد که در آن مبارزان کاربلد و ماهر در زمینه نبردهای جنگی با سلاح های سرح شرکت می کردند و برای سرگرم کردن امپراطور با یکدیگر می جنگیدند. نکته مهم در این رقابت های مرگبار این بود که امکان نداشت در یک نبرد، هر دو طرف جنگ سالم و زنده باقی می ماندند و پیروز هر جنگ کسی بود که می توانست رقیب یا رقبای خود را از بین ببرد. در این بازی که یک شبیه سازی متفاوت از دنیای خاص گلادیاتورها است، شما در نقش یکی از همین مبارزین هستید و می بایست در میدان های نبرد رقبای خود را از بین ببرید. اما صبر کنید. بازی آنطور که فکرش را بکنید نیست و در Gladiator: Hero of the Arena خبری از نبردهای تن به تن و لحظه ای نیست. شما باید از فاصله دور و با پرتاب کردن تیرهای مختلف از جمله تیرهای کمان یا نیزه به سمت رقبا آن ها را نابود کنید. نحوه انجام مراحل بازی بدین صورت است که در هر مرحله، شما از نمای یک تیر (نمای اول شخص) بازی را دنبال می کنید. به محض پرتاب کردن آن تیر، شما می توانید لحظه به لحظه با آن حرکت کرده و در همین حین مسیر حرکت آن را نیز تغییر دهید. اولویت شما باید تلاش برای رساندن این تیرها به نقاط حساس رقبا مثل سر آن ها باشد. شما باید مسیر حرکت آن ها را که به شکل آهسته نمایش داده می شود تغییر داده و همچنین مراقب موانع و حرکت اهداف باشید. کلیت بازی و ماهیت گیم پلی آن طوری است که نمی توان آن را یک عنوان پالش برانگیز و دشوار دانست و همانطور که از سبک اصلی بازی مشخص است، این بازی صرفاً یک عنوان تفننی است. اگر مایلید که قبل از دانلود این بازی بیشتر با آن آشنا شوید، می توانید نگاهی به ویدئوی تریلر بازی که به خوبی سبک و سیاق کلی آن را نشان می دهد بی اندازید و سپس در صورت تمایل از بخش دانلود باکس فارسروید آخرین نسخه Gladiator: Hero of the Arena را دانلود و روی دستگاه اندرویدی تان نصب کنید.

توجه : در نسخه مود طلای شما بی نهایت است [و امکان استفاده از همه تجهیزات فراهم است] ، از طلا استفاده کنید تا بجای کم شدن زیاد شود.