Fox Tales – Kids Story Book: Learn to Read v1.0.2 – بازی ماجرایی و فانتزی “ماجراجویی روباه ها” برای اندروید
نسخه خریداری شده بازی با قیمت 2.49 دلار تقدیم به شما
تست شده با اجرای آفلاین

Fox Tales – Kids Story Book: Learn to Read – ماجراجویی روباه ها: کتاب کودکان نامی از یک بازی فانتزی و ماجراجویانه در سبک عناوین آموزشی برای دستگاه های اندرویدی است که در قالب یک بازی پولی با قیمت 2.49 دلار عرضه شده و در گوگل پلی برای فروش عرضه شده است. مسئولیت ساخت و انتشار این بازی بر عهده شرکت OhNoo Studio بوده است. این استودیو قبلاً با انتشار بازی های دیگری مثل Tormentum – Dark Sorrow در بحث ساخت و انتشار بازی های فانتزی و ماجرایی تجربه های خوبی کسب کرده است. فارسروید این بازی زیبا و آموزنده را به صورت خریداری شده و کامل تهیه کرده و آن را برای شما عزیزان جهت دانلود به صورت تست شده و رایگان ارائه کرده است. بازی Fox Tales – Kids Story Book: Learn to Read یک عنوان آموزشی برای آموزش خواندن و نوشتن به کودکان 5 تا 12 ساله است که یکی از خلاقانه ترین روش های آموزشی به شمار می رود چرا که نه تنها باعث جلب توجه کودک می شود، بلکه او را سرگرم کرده و همزمان به شکل مؤثری این آموزش را به او انتقال می دهد. اما نکته جالب اینجاست که این بازی صرفاً یک عنوان کودکانه نیست و می تواند یک بازی ماجراجویانه جالب و سرگرم کننده برای بزرگسالان بوده و حتی یک بازی آموزشی برای کسانی باشد که زبان انگلیسی خیلی قوی ندارند و می خواهند از طریق یک بازی فانتزی و ساده زبان خود را تقویت کنند.

 

Fox Tales - Kids Story Book: Learn to Read

 

بازی Fox Tales – Kids Story Book: Learn to Read داستانی از روباه هایی شجاع را که پا به یک ماجراجویی پرمخاطره گذاشته اند روایت می کند. داستان به سرزمینی به نام سرزمین روباه ها یا Fox Land مربوط است که بعد از قرن ها آرامش ناگهان درگیر چندین زلزله مهیب شده و بخش های زیادی از آن از بین می روند. این زمین لرزه ها منشأ خاصی دارند و به همین خاطر رهبر این سرزمین از دو نیروی برتر سرزمین روباه ها که Samar و Kala نام دارند می خواهد تا این مسئله را بررسی کرده و با سفر به نقطه ای دور که به نظر می رسد راز این معما در آن نقطه است، منشأ این زمین لرزه ها را پیدا کرده و مشکل را قبل از اینکه باعث نابودی کل این سرزمین شود حل کنند. روند بازی مثل یک کتاب مصور و یا یک انیمه فانتزی و جذاب طراحی شده با این تفاوت که شما نقش شخصیت های بازی را بر عهده دارید و با تصمیمات شما این شخصیت ها مسیر را به پیش خواهند برد. طراحی های بازی Fox Tales – Kids Story Book: Learn to Read که نقطه عطف آن هستند با مدل سازی های کارتونی و نقاشی های دستی ساخته شده اند و همین مسئله سبب شده تا این بازی بسیار خاص و فانتزی باشد. شما در طول این ماجراجویی به سرزمین های گوناگونی رفته و با موجودات و چالش های متنوعی رو به رو خواهید شد. برای تجربه نسخه خریداری شده و کامل این بازی به شکل رایگان کافیست به بخش دانلود باکس فارسروید رفته و از طریق لینک های مستقیم این بازی را دانلود کنید.

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی بازی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و ان را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه air.kids.game.story.book.foxtales را در Android/obb حافظه داخلی کپی کنید.

– بازی را اجرا کنید.