FishMemo – Fishing Tracker with Weather Forecast v1.2.19 برنامه ای جامع برای کسب و ثبت انواع اطلاعات ماهیگیری مخصوص اندروید
نسخه پرمیوم برنامه با دسترسی به تمامی قابلیت ها

ماهی گیری یکی از پر رونق ترین شغل ها در مناطق ساحلی و شهر های دارای رودخانه و دریاچه است. در ایران رودخانه ها و دریاچه های زیادی وجود دارد که می توان در آن ها به ماهیگیری پرداخت. در کنار این ها وجود دو دریا در شمال و جنوب ایران، این کشور را به یک کشور ایده ال برای ماهیگیری تبدیل کرده است. اکثر ساحل نشینان ایران به کار ماهیگیری مشغول هستند. البته توریست ها و کسانی هم هستند که برای تفریح و سرگرمی به ماهیگیری در رودخانه، دریاچه و دریا ها می پردازند. ماهیگیری برای هر هدفی که باشد، یک کار تخصصی است که مثل تمامی کار های تخصصی دیگر نیاز به ابزار های مخصوص به خود دارد. یکی از مهم ترین ملزومات ماهیگیری، دانستن بهترین آب و هوا برای برای ماهیگیری در یک منطقه است، امروز با اپلیکیشنی در خدمت شما هستیم که این اطلاعات و قابلیت های دیگر را در خدمت شما قرار می دهد. FishMemo – Fishing Tracker with Weather Forecast عنوان یک اپلیکیشن برای ثبت و پیگیری روند ماهیگیری و همچنین اطلاع از بهترین آب و هوا برای ماهیگیری در هر منقطه، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Va Apps توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. با استفاده از این برنامه می توانید سفر خود را همراه با صید های خود در هر توقفگاه ثبت نمایید و با دیگران به اشتراک بگذارید. اگر تمامی اطلاعات سفر های ماهیگیری خود را در این اپلیکیشن ثبت کنید، پس از گذشت مدتی می توانید این اطلاعات را آنالیز کرده و بهترین زمان ها و وضعیت آب و هوایی برای ماهیگیری در یک منطقه را متوجه شوید. این برنامه برای آنالیز سریع این اطلاعات ابزار های گرافیکی مناسب و کارآمدی را در اختیارتان قرار خواهد داد. اطلاعات آب و هوایی ارائه شده توسط این اپلیکیشن شامل : فشار هوا، جهت باد، رطوبت هوا، بارش و میزان دما است. بخش پیش بینی ماهیگیری این اپلیکیشن با توجه به وضعیت آب و هوا و فاز ماه و خورشید و موقعیت آن ها در آسمان بهترین زمان را برای ماهیگیری ارائه می دهد.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه FishMemo – Fishing Tracker with Weather Forecast اندروید :

 • نوتیفیکیشن همیشه فعال که به شما اجازه میدهد تنها با لمس یک دکمه یک صید جدید به برنامه اضافه کنید.
 • وضعیت فعلی آب و هوا همزمان با پیگیری ماهیگیری
 • نقشه تعاملی سفر های ماهیگیری همراه با نمایش تصاویر صید ها
 • پیگیری مسیر ماهیگیری
 • نمایش وضعیت آب و هوا با نمودار ها و …
 • پیش بینی روزانه وضعیت ماهیگیری برای هر روز در یک منطقه خاص
 • اشتراک گذاری عکس صید ها
 • فاز ماه
 • ارائه آمار ها
 • گفتگو با سایر کاربران
 • قابلیت بکاپ گیری و بازیابی به صورت محلی یا از طریق گوگل درایو

اپلیکیشن FishMemo – Fishing Tracker with Weather Forecast با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته است امتیاز 4.2 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت کند. هم اکنون می توانید نسخه پرمیوم این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

تغییرات نسخه  v1.2.19:

* اصلاحات و بهینه سازی ها

 

FishMemo Premium