Soccer Club Management 2024 v1.1.5 + Mod – بازی ورزشی مدیریت باشگاه فوتبال 2024 اندروید
نسخه اصلی + نسخه مود (خرید و ارتقا رایگان) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای افلاین

Soccer Club Management 2024 مدیریت باشگاه فوتبال 2024، عنوان یک بازی خارق العاده شبیه سازی از استودیو بازی سازی Go Play Games Ltd خالق عنوان محبوب Club Soccer Director می باشد. تجربه بازی هایی مسابقه ای نظیر فوتبال برای همه ما بسیار لذت بخش است. حتی اگر به قول معروف فوتبالی هم نباشید، تجربه بازی موبایلی آن می تواند بسیار هیجان انگیز باشد. اما تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که مدیریت یک تیم فوتبالی چه چالش هایی را به دنبال دارد! پس اگر شما نیز به دنبال کشف این چالش ها هستید با ما همراه باشید.

مدیریت باشگاه فوتبال 2024، پلی برای ورود به دنیای هیجان انگیز فوتبال

Soccer Club Management 2024 دنیایی متفاوت از فوتبال را برای علاقه مندان به این ورزش به تصویر می کشد. وقت آن رسیده است تا به عنوان مدیر، مربی، سرمربی و یا منیجر یک تیم فوتبالی ظاهر شده و توانایی های تان را به چالش بکشید. در عنوان FCM24 همه چیز در دست شما است؛ تیم یک خود را انتخاب نموده، تمریناتی مستمر و مداوم برای آن ها تنظیم کرده و در کنار بازیکنانی سخت کوش به اوج جدول رقابت ها برسید. همه چیز به استراتژی و تاکتیکی که به کار می برید باز می گردد. دیگر دوران حملات بدون برنامه به پایان رسیده است و این تاکتیک انتخابی شما به عنوان مربی تیم است که باعث می شود دیگر رقبای خود را یکی پس از دیگری شکست دهید. برخلاف آن چه که تصورش را می کنید، به عنوان یک پلیر، با پر جزئیات ترین شبیه ساز مدیریت تیم فوتبال رو به رو هستید.

همه چیز از انتخاب بازیکنان و تعیین تمرینات گرفته تا استخدام دیگر کارکنان باشگاه، همه و همه به شما بستگی خواهد داشت. در این عنوان هیجان انگیز بیش از 820 باشگاه فوتبال از 38 لیگ مختلف و 14 کشور گوناگون برای گیمر ها در نظر گرفته شده است تا با داشتن قدرت انتخابی بالا بتوانند توانایی های شان را به رخ دیگر رقیبان خود بکشند. انتخاب نقش شما در باشگاه انتخابی، به خودتان بستگی دارد و همان طور که اشاره کردیم در چندین نقش مختلف می توانید وارد میدان رقابت ها شوید. باشگاه تان را توسعه داده،بازیکنان گران قیمت را خریداری کرده، یک ورزشگاه اختصاصی ساخته و به تهدیدی جدی برای دیگر تیم ها تبدیل شوید.

از دیگر ویژگی های بازی بی نظیر Soccer Club Management 2024 می توانیم به موتور آمار واقعی اشاره کنیم. موتور جامع آمار، لایو اکشن واقعی بازیکنان و نتایج مسابقه را منعکس کرده و بیش از هزار تصمیم را در هر بازی پردازش نموده و بدون هیچ گونه مکثی در اختیارتان قرار می دهد. تمامی بخش های شبیه سازی شده درست همانند باشگاه های حرفه ای بوده و دقیقا در شرایطی مشابه قرار داده می شوید. پس اگر به دنبال کسب تجربه ای جدید هستید بازی FCM24 را از دست ندهید.

برخی از امکانات و ویژگی های بازی Soccer Club Management 2024 اندروید:

  • شبیه سازی فعالیت در نقش مربی، سرمربی، منیجر و یا مدیر تیم های فوتبال
  • بیش از 820 باشگاه فوتبال از 38 لیگ مختلف در 14 کشور گوناگون
  • مجموعه ای از تاکتیک ها، آموزش ها و گفت و گو ها برای کمک به تیم تان
  • ارائه اطلاعاتی کامل در ارتباط با داده های هر فصل
  • خرید باشگاه فوتبال، مدیریت آن و استخدام کارکنان مختلف
  • رسیدگی به مصاحبه های مطبوعاتی
  • موتور جامع آمار برای مشاهده لایو اکشن منعکس شده از هر مسابقه
  • توسعه استادیوم باشگاه ها، زمین تمرین، آکادمی و …
  • یک دیتابیس قدرتمند از 30 هزار فوتبالیست در سراسر جهان
  • ایجاد تغییرات در ظاهر فوتبالیست ها، نام، لباس و دیگر موارد باشگاه های ورزشی

بازی Soccer Club Management 2024 (FCM24) بدون هیچ گونه شکی، یکی از جدیدترین و قدرتمند ترین بازی های موجود در زمینه مدیریت باشگاه های فوتبالی به شمار می رود. دیتابیسی عظیم از انواع بازیکنان، ظاهر شدن در نقش های مختلف، داشتن نظارتی کامل بر آمار و مواردی دیگر از ویژگی های این عنوان هیجان انگیز ورزشی می باشد. شما عزیزان هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه این بازی پر طرفدار را از وب سایت محبوب فارسروید دریافت نمایید.

 

Soccer Club Management 2024