یFamily Mysteries 2: Echoes of Tomorrow Full v1.0 – بازی ماجرایی “اسرار خانوادگی 2” برای اندروید به همراه دیتا + تریلر
نسخه Full و کامل بازی تقدیم به شما
تست شده با اجرای آفلاین

Family Mysteries 2: Echoes of Tomorrow – اسرار خانوادگی 2: انعکاس فردا نام دومین قسمت از سری بازی های محبوب و پرطرفدار اسرار خانوادگی است که به دنبال موفقیت چشم گیر قسمت اول یعنی Family Mysteries: Poisonous Promises ساخته شده که قبلاً آن را در فارسروید معرفی و منتشر کرده بودیم. این بازی یکی دیگر از ساخته های شرکت بازی سازی معروف Artifex Mundi می باشد. فارسروید درست مثل قسمت اول، همزمان با انتشار این بازی در گوگل پلی مطلب معرفی آن را آماده سازی کرده و همینک آخرین نسخه تست شده و کامل آن را جهت دانلود برای شما عزیزان عرضه نموده است. توجه داشته باشید که نسخه معمولی بازی Family Mysteries 2: Echoes of Tomorrow به صورت رایگان و محدود در گوگل پلی ارائه شده است اما نسخه ارائه شده توسط فارسروید نسخه خریداری شده و کامل آن می باشد. با نصب این نسخه روی موبایل یا تبلت اندرویدی تان می توانید این بازی را به صورت کامل و بدون محدودیت تجربه کنید. Family Mysteries 2: Echoes of Tomorrow یک ماجرای بسیار هیجان انگیز و پرتنش را روایت می کند. طبق داستان بازی، شما در نقش یک دانشمند هستید که همسر او توسط یک فرد ناشناس ربوده می شود. این دانشمند به سرعت شروع به پیدا کردن سرنخ های لازم برای پیدا کردن همسرش می کند و خیلی زود به نتایج عجیبی دست پیدا می کند. او متوجه می شود که رد پای شخصی که همسرش را ربوده از دنیایی آینده نگرانه به دنیای فعلی می باشد.

 

Family Mysteries 2: Echoes of Tomorrow

 

در بازی Family Mysteries 2: Echoes of Tomorrow حالا شما باید با ساخت و بهره برداری از ماشین زمانی که مدت هاست روی آن کار می کردید، در زمان سفر کنید و به دنیایی پسا آینده ای بروید. جایی که تکنولوژی و علم پیشرفت خارق العاده ای داشته اند و شرایط از چیزی که در دنیای مدرن می بینید خیلی پیچیده تر شده است. در طول بازی شما می بایست به مکان هایی سایبرپانک شکل رفته و پازل هایی پیشرفته و مدرن را حل کنید تا بتوانید سرنخ ها و مدارک لازم را پیدا کرده و از طریق آن رد سارق را پیدا کنید. در بازی Family Mysteries 2: Echoes of Tomorrow بیشتر از 35 مینی گیم و صحنه های زیادی از بازی های اشیاء مخفی طراحی شده اند که می توانند به نوبه خودشان حسابی چالش برانگیز باشند. همچنین 35 مکان مختلف که به شکل نقاشی های دستی طراحی شده اند نیز در بازی Family Mysteries 2: Echoes of Tomorrow وجود دارند که شما می بایست برای انجام همه مأموریت ها به همگی این لوکیشن ها مراجعه کنید. آیا موفق می شوید در این سفر پرمخاطره و عجیب به هدف خود یعنی پیدا کردن و آزاد کردن همسرتان برسید؟ این شخصی که شما را مجبور به سفر در زمان کرده چه کسی است و به دنبال چه چیزی می باشد؟ پاسخ همه این سؤالات در این بازی وجود دارد و شما می بایست با انجام معماها و پازل های بازی اسرار خانوادگی 2 به این پاسخ ها دست یابید. بازی زیبا و خوش ساخت Family Mysteries 2: Echoes of Tomorrow را می توانید همینک به صورت تست شده به همراه فایل دیتای آن از سرورهای فارسروید دانلود کرده و یک ماجراجویی متفاوت را تجربه کنید.

توجه: بازی فقط روی دستگاه های arm64 نصب می شود.

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.artifexmundi.familymysteries2.gp.free را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.