English Gym 2.0 healthy habits & English for kids v2.0.9 – اپلیکیشن باشگاه زبان انگلیسی کودکان مخصوص اندروید
نسخه آنلاک و کامل برنامه به ارزش 29.99 دلار برای اولین بار در ایران

یکی از بهترین زمان ها برای یادگیری هر چیزی، سنین کودکی می باشد. امروزه بسیاری از والدین با مطلع شدن از این موضوع و پی بردن به اهمیت یادگیری تلاش می کنند که در سنین کودکی، فرزند خود را برای مطالب بیشتری در آینده آماده کنند! کودکان بسیاری هستند که علی رغم نداشتن تلاش های مستمر می توانند به زبان های مختلف صحبت کرده و یا حتی معادلات ساده ریاضی را حل نمایند! یکی از مواردی که والدین علاقه دارند به کودکان شان آموزش دهند زبان انگلیسی می باشد؛ یادگیری این زبان برای کودکان از اهمیت بالایی برخوردار بوده و کمک می کند که در آینده رابطه بهتری با انسان ها برقرار نمایند. یکی از مهم ترین موضوعاتی که ممکن است شما را سردرگم کند بهترین زمان برای آموزش انگلیسی به کودکان می باشد؟! به عقیده ما کلاس های خصوصی برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان موثر نبوده و بسیار کسل کننده هستند. از این رو پیشنهاد می کنیم که از تکنولوژی نهایت استفاده را برده و به وسیله اسمارت فون ها این زبان را به کودکان تان آموزش دهید. English Gym 2.0 healthy habits & English for kids عنوان اپلیکیشن باشگاه زبان انگلیسی کودکان می باشد که توسط interService توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. تنها کافی است که این استارت اپ را نصب کرده و آموزش زبان انگلیسی را به کودکان خود آغاز کنید. امکانات متنوع و گوناگونی در این نرم افزار فوق العاده گنجانده شده است که هر کدام شان انگیزه کودک را برای یادگیری افزایش می دهد. یکی از اصلی ترین ویژگی های این برنامه فوق العاده آموزش زبان به وسیله بازی ها می باشد. بیش از 35 بازی کودکانه مختلف در دسترسی شما عزیزان قرار دارد که کودکان تان می توانند هر کدام را که دوست داشتند بدون هیچ گونه محدودیتی اجرا کنند. آموزش های انگلیش جیم از پایه بوده و در ابتدا حروف الفبا آموزش داده می شود. تیم توسعه دهنده با تکیه بر مجرب ترین آموزگاران و با توجه به تجربه آن ها در مرحله اول 400 کلمه پر کاربرد روزمره را به کودکان تان آموزش می دهند که به وسیله این کلمات می توان به سادگی با دیگران ارتباط برقرار کرد. علاوه بر بازی ها مجموعه ای از انیمیشن های سرگرم کننده، فیلم های کودکانه و موزیک های جذاب در نظر گرفته شده است که شما را این مسیر آموزشی همراهی می کنند. طبق توضیحات توسعه دهنده کودکان بین 2 تا 8 سال می توانند از این نرم افزار استفاده کرده و در مدت زمان کوتاهی به توانایی هایی خیره کننده برسند. پیشنهاد ما به شما این است که اجازه دهید که کودکان شما در هر هفته حداقل یک ساعت از این استارت اپ بی نظیر استفاده نمایند. در پایان نیز باید بگوییم که آموزش ها به گونه ای طراحی شده اند که انگیزه کودک شما برای یادگیری روز به روز افزایش پیدا می کند!

 

English Gym 2.0 healthy habits & English for kids

 

اپلیکیشن English Gym 2.0 healthy habits & English for kids با سیستم آموزشی خاص خود در زمینه آموزش زبان انگلیسی به کودکان توسط توسعه دهنده اش به صورت رایگان همراه با پرداخت درون شبکه 29.99 دلاری منتشر شده است. توجه کنید که این برنامه تا به کنون فروشی نداشته و با دریافت نسخه مود و نامحدود آن از وب سایت بزرگ فارسروید جزو اولین کاربران اش در ایران و جهان خواهید بود.

 

دستورالعمل نصب و اجرای برنامه :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.engym.kids.unity را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– برنامه را اجرا نمایید.