Endless Nightmare 5: Curse v2.0.0 + Mod – بازی ماجرایی و مهیج “کابوس بی پایان 5: نفرین” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (حذف تبلیغات) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آنلاین

Endless Nightmare 5: Curse – کابوس بی پایان 5: نفرین نام پنجمین عنوان از فرانچایز Endless Nightmare است که به دنبال موفقیت قسمت های قبلی ساخته و منتشر شده است. این بازی هم مثل عناوین قبلی توسط استودیوی هنگ کنگی 707 INTERACTIVE: Fun Epic Casual Games برای دستگاه های اندرویدی عرضه شده است. اگرچه ماهیت کلی بازی رایگان است اما دارای تبلیغات درون برنامه ای است. همزمان با انتشار این بازی و بعد از بررسی های لازم، فارسروید اقدام به آماده سازی این عنوان برای شما عزیزان کرده و آخرین نسخه اش را همراه با یک نسخه مود شده به صورت مجزا جهت دانلود تدارک دیده است. این سری از بازی ها با بازی محبوب Endless Nightmare 1 شناخته شده اند. اگرچه که با انتشار بازی های بیشتر در این زمینه شاهد سبک های جدیدتری هم هستیم، اما این فرانچایز به خاطر سبک و سیاق ترسناک معروف شده است. در این مطلب از سایت فارسروید به سراغ معرفی قسمت پنجم از این سری بازی که با عنوان نفرین منتشر شده است رفته ایم. پس اگر به بازی های ماجرایی و در عین حال مهیج و ترسناک علاقه دارید، توصیه می کنیم این بازی هیجان انگیز را از دست ندهید. قابل ذکر است که این بازی هم مثل قسمت های قبلی ماجرا و خط داستانی مخصوص به خود را دارد و این یعنی برای تجربه کامل داستان آن نیاز خاصی به تجربه بازی های قبلی از این مجموعه نیست.

 

Endless-Nightmare-5-Curse

 

بازی Endless Nightmare 5: Curse داستان یک دهکده در دنیای باستان در یکی از امپراطوری چین را روایت می کند. دهکده ای که Eventide نامیده می شود و توسط یک نفرین ناشناخته به جهنمی ترسناک تبدیل شده است. شما در نقش یک راهب تائوئیست (فیلسوف باستانی چینی) هستید که در معبد ژوآنگینگ در حال یادگیری آئین های مذهبی باستانی چین است. وقتی نفرین به دهکده می رسد، خواهر شخصیت اصلی هم ناپدید می شود و ترس و وحشت کل دهکده را در بر می گیرد. شما برای پیدا کردن و نجات دادن جان خواهرتان راهی یک ماجراجویی خطرناک و ترسناک می شوید و می بایست با پیدا کردن منبع اصلی این نفرین باستانی آن را از بین برده و دوباره صلح و امنیت را به دهکده بازگردانید. این مسیر برای هر کسی ترسناک و خطرناک است پس خودتان را برای رویاویی با چیزهای باورنکردنی و چالش های سخت آماده کنید. سبک بازی مثل قسمت های قبلی به صورت اول شخص طراحی شده است. شما می توانید با حرکت به اطراف، داستان بازی را دنبال کنید. از جایی که شما یک هنرجوی تائوئیست هستید، پس به فنون مخصوص رزمی و جادویی هم تا حدی تسلط دارید. از توانایی ها و مهارت هایی که در اختیار دارید برای مقابله با شیاطین استفاده کنید تا در این مسیر خطرناک قادر به دفاع از خودتان باشید. Endless Nightmare 5: Curse از نظر گرافیکی به نسبت حجمی که دارد تحسین برانگیز است. قابلیت حرکت آزادانه از نمای اول شخص از جذابیت ها و ویژگی های مهم گیم پلی بازی است که در بازی های مشابه کمتر دیده می شود. برای آشنایی بیشتر با این عنوان توصیه می کنیم ابتدا نگاهی به ویدئوی تریلر معرفی آن بی اندازید و بعد از آن از بخش دانلودباکس فارسروید برای دانلود آخرین نسخه Endless Nightmare 5: Curse اقدام کنید.

نکات تکمیلی:

  1. برای اجرای صحیح بازی می بایست اتصال اینترنت شما برقرار باشد. اما این به این معنی نیست که بازی آنلاین (چند نفره) است. اتصال اینترنت فقط برای افزایش امنیت بازی است.
  2. در نسخه مود شده تبلیغات داخل بازی حذف شده اند. همچنین شما این شانس را دارید تا جوایز مخصوصی که فقط با دیدن تبلیغات امکان آنلاک شدن دارند را بدون دیدن تبلیغات به دست بیاورید.