DRAW CHILLY – ماجراجویی در دنیای مردگان عنوان یک بازی سبک آرکید است که توسط استودیو بازی سازی AZAMATIKA با قیمت 0.99 دلار برای دستگاه های اندروید منتشر شده است. DRAW CHILLY یکی از بازی های خوب و خوش ساخت این استودیو بازی سازی است که با ارائه یک گیم پلی جذاب می تواند برای ساعت ها سرگرم تان کند! تا به حال فکر کرده اید وقتی بمیرید چه اتفاقی می افتد؟ آیا دنیایی پس از مرگ وجود دارد؟ خب، به نظر می رسد برای “ولادیمیر” کار های زیادی در دنیای بعد از مرگ وجود دارد! بعد از مرگش، “ولادیمیر” با “ریپر” ملاقات می کند که به او پیشنهاد کار می دهد و می گوید اگر برای “ریپر” کار کند می تواند در دنیای بعد از مرگ زندگی راحتی داشته باشد. حالا اگر “ولادیمیر” بخواهد از جهنم و عذاب های سخت جهنمی در امان بماند و به جای آن در برزخ سکونت داشته باشد باید ارواح متمرد را شکار کند و آنها را به جایی که تعلق دارند بفرستد. تمام گیم پلی بازی در یک صفحه اتفاق می افتد که می توانید در آن آزادانه به چپ و راست حرکت کنید. این صفحه یک بالابر است که مکانیک های تحت اختیار شما روی آن کار می کنند تا آن را به حرکت در بیاورند. مکانیک های زیادی تحت اختیار شما هستند و این مکانیک ها برای پیشروی در استیج های مختلف بازی بسیار حائز اهمیت هستند. همزمان که بالابر حرکت می کند دشمن ها که در واقع همان ارواح متمرد هستند به بالابر و شما و همچنین مکانیک ها حمله می کنند. وظیفه در این بازی آرکید شما این است که با کمک عده ای از مکانیک ها با آنها مبارزه کنید و از دیگر مکانیک ها که روی بالابر کار می کنند محافظت کنید. گاهی اوقات که در حال مبارزه با دشمن ها هستید مشاهده می کنید که جعبه هایی روی بالابر می افتند یا توسط جوجه های پرنده روی بالابر قرار داده می شوند. با باز کردن این جعبه ها می توانید به قابلیت های مختلفی دست پیدا کنید. البته می توانید این قابلیت ها را ذخیره کنید و هر وقت که خواستید از آنها استفاده کنید.

 

DRAW CHILLY

 

در بازی DRAW CHILLY این قابلیت ها معمولاً شامل شکست ناپذیر شدن موقتی، قدرت نابودگر آچار بزرگ، رام کردن جوجه های پرنده، تاکسی پرنده، و بسیاری قابلیت های دیگر می شود که در طول بازی بیشتر با آنها آشنا خواهید شد. یک عدد در قسمت پایین صفحه نمایش دستگاه تان وجود دارد که نشانگر عمر است. طبیعتاً وقتی با دشمن ها مبارزه می کنید مقداری از عمر خود را از دست می دهید اما با شکست دادن دشمن ها گوی های صورتی آزاد می شود که با جمع آوری آنها می توانید عمر خود را افزایش دهید. هرچند این افزایش عمر آنچنان چشمگیر نیست و باید خیلی مراقب نشانگر عمر خود باشید. همانطور که انتظار می رود، زمانی که نشانگر عمر به صفر برسد کشته خواهید شد. اما خوشبختانه چهار رستاخیز به شما تعلق می گیرد که می توانید قبل از مرگ نهایی از آنها استفاده کنید. استفاده از رستاخیز به شما اجازه می دهد به جای شروع مجدد از ابتدای استیج، از آخرین چک پوینت شروع مجدد داشته باشید. در ابتدا تعداد مکانیک های تحت اختیار شما محدود هستند اما در ادامه می توانید با مبارزه ها لول آپ شوید و تعداد مکانیک ها را افزایش دهید. همچنین با لول آپ شدن سکه دریافت می کنید که از این سکه ها می توانید برای افزایش توانایی های خود استفاده کنید. به عنوان مثال می توانید توانایی هایی مثل، رستاخیز، سرعت حرکت، قدرت ضربات، عمر، و بسیاری توانایی های دیگر را افزایش دهید. این توانایی ها کمک می کنند بتوانید زمان بیشتری در مقابل دشمن ها دوام بیاورید و راحت تر استیج ها را تکمیل کنید. در مورد مکانیک ها هم جای نگرانی نیست چون اگر کشته شوند بعد از مدتی دوباره زنده می شوند. از لحاظ دشواری این بازی آنچنان دشوار نیست اما این به معنای ساده انگاشتن آن نیست چراکه هر لحظه امکان دارد دشمن ها به سمت شما هجوم بیاورند و در آن واحد کشته شوید. رؤسا هم بسیار خطرناک هستند و می توانند ضربات کاری و سهمگینی وارد کنند. از لحاظ گرافیکی این بازی طراحی هنری دو بعدی و پیکسلی دارد و نمره خوبی دریافت می کند. کنترل ها هم ساده هستند و به راحتی می توانید تمام عملکرد های بازی را یاد بگیرید. روی هم رفته DRAW CHILLY توانسته امتیاز عالی 4.6 از 5.0 را در گوگل پلی به خود اختصاص دهد و مورد استقبال بی نظیر گیمر ها قرار بگیرد. به همین خاطر تیم فارسروید قصد دارد این بازی را به صورت تست شده و کاملاً رایگان در اختیار شما عزیزان قرار دهد. همین حالا می توانید نسخه نهایی و خریداری شده این بازی را از سرور های ما دانلود کنید!

توجه : در نسخه مود پول بی نهایت دارید ؛ پس از اتمام بخش اموزشی و بدست آوردن هر مقدار پول از بازی خارج شوید و مجددا وارد شوید تا پول نامحدود دریافت کنید!