Development of the child up to a year v2.12.0 ابزار های جامع برای کنترل رشد نوزاد تا یک سالگی 
نسخه حرفه ای برنامه با دسترسی به تمامی قابلیت ها

تجربه مادر شدن برای اولین بار، تجربه ای است کاملا جدید که به همراه شیرینی ها و لذت هایش، مسئولیت های فراوانی را برای مادر به بار می آورد. همانطور که می دانید کودک انسان، بر خلاف سایر جاندارن، به صورت نیمرس به دنیا می آید و برای تمامی کار ها نیاز به کمک دارد. کودک انسان تا یک سال توانایی حرکت کردن و انجام خیلی از کار ها را ندارد. بنابراین به مراقبتی ۲۴ ساعته و تمام وقت احتیاج دارد. اگر پدر و مادر، در این کار بی تجربه باشند، ممکن است علاوه بر آسیب رساندن به نوزاد، در مدیریت زندگی خود نیز با مشکلات فراوانی رو به رو باشند. به همین دلیل به راهنمایی های کاملی نیاز دارند تا بتوانند راحت تر و بهتر از کودک خود مراقبت کرده و مدیریتی بهتر روی جنبه های دیگر زندگی خود داشته باشند. امروز با برنامه ای در خدمت شما هستیم که چنین راهنمایی هایی را به صورت کامل ارائه می کند. Development of the child up to a year عنوان یک اپلیکیشن جامع برای کنترل و مراقبت از نوزاد تا یک سالگی، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری identdeveloper توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. این برنامه علاوه بر ارائه راهنمایی های لازم درباره مراقبت از نوزاد، ابزار های مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد که با آن میتوانید مشخصات فیزیکی، واکسیناسیون، رشد و موارد مختلف دیگر را ثبت نمایید و به صورت کامل روی رشد کودک نظارت داشته باشید. اطلاعات به صورت نمودار هایی به شما ارائه می شوند تا درک آن ها آسان تر باشد.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Development of the child up to a year اندروید:

  • ارائه راهنمایی ها و نکات مفید برای نگهداری کامل از نوزاد
  • پیگیری شاخص های آنتروپومتریک کودک شما (قد، وزن، دور سر، دور قفسه سینه)
  • تقویم واکسیناسیون (تاریخ برنامه ریزی شده، وقت معین شده توسط پزشک و …..)
  • ایجاد یادداشت های مربوط به کودک با امکان یادآوری در تاریخ و ساعت مورد نظر
  • درج عکس از گالری یا گرفتن عکس های جدید
  • تایید شده توسط پزشکان و متخصصان
  • داده ها به گونه ای گروه بندی شده اند که همه چیز سازمان یافته و ساختار یافته باشد. این باعث صرفه جویی در وقت شما می شود و سریعتر به مطالب مورد نظر دسترسی خواهید داشت.
  • اطلاعات موجود در برنامه به صورت ماهیانه (تا یک سال) دسته بندی شده اند تا به راحتی به مطالب مربوط به هر ماه دسترسی داشته باشید.
  • رابط کاربری بسیار زیبا، آسان و تعاملی

اپلیکیشن Development of the child up to a year ابزار هایی کامل و جامع برای مراقبت از نوازد ارائه می دهد و با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته است امتیاز 4.3 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت نماید. هم اکنون می توانید نسخه حرفه ای این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

تغییرات نسخه  v2.12.0:

* بهبود های جزئی، رفع باگ ها

 

Development of the child up to a year PRO