Demon’s Rise 2 v6 + Mod – بازی نقش محور ظهور شیاطین اندروید
نسخه خریداری شده و کامل بازی تقدیم شما عزیزان
تست شده با اجرای آفلاین

Demon’s Rise 2 – ظهور شیاطین ۲ یک بازی جذاب در سبک بازی های نقش آفرینی است که توسط استودیو بازی سازی .Wave Light Games, Inc با قیمت 5.99 دلار برای دستگاه های اندروید منتشر شده است. این بازی با یک کمپین شروع می شود که جنگجویان در آن از شاهزاده شیاطین به نام “Morkarn” پیروی می کنند. او به قلمرو انسان ها، دورف ها، الف ها و تمام قلمرو های سرزمین های شمالی حمله کرده است و ارتش او در آستانه تسخیر تمام دنیا است. اکنون “Baron Aedin” قصد دارد مقابل Morkarn بایستد و جلوی پیشروی او را بگیرد. شما دستور دارید Aedin را بیابید و ارتش او را به زانو درآورید. از لحاظ گیم پلی این بازی ساختار نوبتی دارد و المان های نقش آفرینی در آن مشاهده می شود. کاراکتر ها فانتزی هستند و بیشتر تمرکز Demon’s Rise 2 در مبارزات تاکتیکی است. سبک این بازی شبیه Dungeons & Dragons و World of Warcraft است و بازیکنان باید کنترل ۶ جنگجو را به عهده بگیرند و ماجراجویی شان را در اعماق یک شهر باستانی آغاز کنند. این جنگجویان عبادت کنندگان شیاطین و خدای تاریکی هستند و برای رسیدن به مقاصد شان از جادوی سیاه استفاده می کنند. داستان بازی جذاب است و ساختار خوبی دارد اما نقطه قوت این بازی در صحنه‌ های مبارزه است. مبارزات به خوبی طراحی شده اند و چالش برانگیزند. اتمسفر بازی Demon’s Rise جادویی است و در نبرد ها بازیکنان در یک طرف میدان و دشمنان در طرف دیگر هستند. کاراکتر ها می‌ توانند حرکت کنند و در عین حال به دشمنان ضربه وارد کنند و با آنها مبارزه کنند. البته همانطور که پیش تر اشاره شد، حرکات شما بر اساس نوبت است و باید با استراتژی پیش بروید تا در مبارزات پیروز شوید.

 

Demon's Rise 2

 

در بازی Demon’s Rise 2 قابلیت ها و توانایی ها و همچنین فاصله ای که هر کاراکتر می‌ تواند طی کند محدود است، بنابراین در استراتژی‌ های خود از این موضوع غافل نشوید. در صحنه های مبارزه از المان های رئالیسم استفاده شده است و بازیکنان می توانند پشت درخت ها و تخته سنگ ها پناه بگیرند. علاوه بر آن بازیکنان می توانند از قدرت های جادویی مثل قدرت شفابخشی که در برخی مناطق بازی قرار داده شده است نیز استفاده کنند. اگر یکی از کاراکتر های بازی را در مبارزات از دست بدهید، در مرحله بعدی زنده می شود و می توانید مجدداً از آن استفاده کنید. برای انتخاب کاراکتر ها نیز گزینه های بسیاری وجود دارد و شما می توانید از میان ۱۹ کلاس کاراکتر ها، ۶ کاراکتر را انتخاب کنید و تیم خودتان را تشکیل دهید. هر کاراکتر دارای قدرت ها و مهارت های خاصی است که مانند بیشتر بازی های نقش آفرینی، بعداً می توانید آنها را ارتقاء دهید و تجهیزاتی مثل زره، لباس، چکمه، کلاه خود، و انواع سلاح های دیگر را به کاراکتر ها اضافه کنید. بیش از ۸۰ ساعت مبارزه در این بازی وجود دارد و هر مبارزه بیش از ۳۰ دقیقه به طول می انجامد و تجربه ای فراتر از یک گیم پلی ساده را برای بازیکنان به ارمغان می آورد. Demon’s Rise 2 از لحاظ گرافیکی خارق العاده است و توجه به جزئیات در آن بی نظیر است. از لحاظ کنترل نیز کاربران به راحتی می توانند تمام میدان مبارزه را مشاهده کنند و برای حرکت تنها کافی است به کاراکتر خودتان روی صفحه نمایش ضربه بزنید و برای حمله به کاراکتر دشمن ضربه بزنید. Demon’s Rise 2 امتیاز 4.2 از 5.0 را در گوگل پلی به خود اختصاص داده است و تیم فارسروید نسخه نهایی و خریداری شده این بازی را به صورت تست شده و کاملاً رایگان برای شما عزیزان قرار داده است. در انتهای همین مطلب می توانید ویدیو معرفی و تصاویر اسکرین شات مربوط به گیم پلی بازی را مشاهده کنید تا با این بازی بیشتر آشنا شوید و در صورت تمایل آن را از سرور های ما دانلود کنید. امیدوارم از این بازی لذت ببرید!

تغییرات نسخه v6 :

* اضافه شدن کاراکتر های جدید
بهبود عملکرد و رفع مشکلات بازی
بهبود رابطه کاربری
دسته بندی آیتم های فروشگاه بر اساس نوع آنها
بازیکنان می توانند کمتر از ۶ کاراکتر انتخاب کنند (در کمپین)
ارتقاء جلوه های ویژه

 

دستورالعمل نصب واجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب نمایید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج سازید. پوشه ی com.WaveLightGames.LordsOfChaos را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– در نهایت بازی را اجرا نمایید.