Darkest Winter: Last Survivor v1.0.6 + Mod – بازی نقش آفرینی و جذاب “تاریک ترین زمستان” اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (پول بی نهایت) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین

Darkest Winter: Last Survivor – تاریک ترین زمستان: آخرین بازمانده یک بازی جالب و خوش ساخت دیگر از نوع بازی های سبک بقاء است که در دسته عناوین نقش آفرینی (RPG) تولید و عرضه شده است. این بازی از سوی استودیوی مجارستانی Gaijin Distribution KFT به صورت رایگان در گوگل پلی به انتشار رسیده و در دسترس بازیکنان اندرویدی سراسر جهان قرار گرفته است. فارسروید نیز همزمان با انتشار آخرین نسخه این بازی، اقدام به تهیه و بررسی آن کرد و بعد از تست های مختلف، آن را به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار داده است. قابل ذکر است که ما همچنین یک نسخه مود شده نیز در کنار نسخه اصلی برای شما عزیزانی که مایل به بازی به صورت مود شده هستید برای دانلود آماده سازی کرده ایم. بازی Darkest Winter: Last Survivor با الگوبرداری از عناوین مختلفی مثل Last Day on Earth ، Dawn of Zombies ، Last Shelter Survival ، Winter Survival: after the last zombie war و Survivalist: invasion ساخته و طراحی شده است و نمادهای به کار رفته و رویکردهای سازندگان این بازی کاملاً این قضیه را مشهود کرده است. با این حال نمی توان از سبک انحصاری و گرافیک جالب این بازی صرف نظر کرد و آن را یک بازی بی هویت و کاملاً تقلید شده دانست چرا که بازی Darkest Winter: Last Survivor ویژگی ها و خصوصیت های منحصر به فرد و خوبی دارد اما به هر حال نمی توان این بازی را یک بازی جدید و متفاوت دانست.

 

Darkest Winter: Last Survivor

 

در بازی Darkest Winter: Last Survivor شما پا به دنیایی خواهید گذاشت که به یک آخرالزمان تبدیل شده است. یک بیماری مهلک انسان ها را به هیولاها تبدیل کرده و تقریباً اغلب مردم دنیا نابود شده اند و نسل بشر در حال انقراض است. شما در نقش آخرین بازمانده انسان ها در این دنیا، شهر را ترک کرده و برای بقاء به وسط طبیعت می گریزید. اما حتی این کار هم به شما کمکی نخواهد کرد چرا که هیولاها همه جا هستند و از آن مهم تر، شرایط سخت برای زندگی نیز کار را دشوارتر کرده است. شما باید در وسط سردترین فصل سال برای بقاء تلاش کنید. چالش های شما شامل ساخت و محافظت از پناهگاه، پیدا کردن منابع و آذوقه، فرار و رویارویی با دشمنان و هیولاها است. آیا می توانید در این ماجراجویی بسیار متفاوت موفق شوید؟ در این بازی شما قادر هستید تا با کمک استراتژی هایی که دارید، کارهای زیادی انجام دهید. می توانید پناهگاهی مخصوص برای خودتان بسازید و با کمک آیتم هایی که در گشت و گذارها در این دنیای وحشی پیدا می کنید، چیزهای متنوعی برای خودتان بسازید و خودتان را به سلاح تجهیز کنید تا در مواقع ضروری برای مقابله با دشمنان تجهیزات کافی داشته باشید. گرافیک بازی Darkest Winter: Last Survivor با مدل سازی های سه بعدی طراحی شده و بهینه سازی خیلی خوبی دارد و طراحی ها همگی کارتونی هستند و باعث می شود تا جزئیات بازی کاهش داشته باشد اما در ازا، اجرای سریع تر و روان تری را روی دستگاه های ضعیف تر به همراه داشته باشد. بازی از نمای سوم شخص و در سبک نقش آفرینی دنبال می شود. شما می توانید در این دنیای عجیب و ناشناخته به گشت و گذار بپردازید و چیزهای مختلفی پیدا کنید تا برای بقاء تلاش کنید. همینک این بازی به صورت تست شده در دو نسخه معمولی و مود شده برای دانلود از فارسروید آماده شده است.

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.gaijin.dw را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.