Danse Macabre: Ominous Obsession Full v1.0 – بازی ماجراجویی سرگرم کننده بیگ فیش اندروید همراه دیتا + تریلر
نسخه کامل، پرداخت شده و فول بازی تقدیم شما عزیزان فارسرویدی
تست شده با اجرای آفلاین

Danse Macabre: Ominous Obsession Full – دانس مکبر: وسوسه ی شرم آور بازی جدید ماجراجویی، شیء مخفی و فکری برای دستگاه های اندروید است که ساعت ها پیش توسط استودیوی نام آشنای Big Fish Games در گوگل پلی عرضه شد و باز هم مثل همیشه تصمیم گرفتیم همزمان با انتشار و برای اولین بار در ایران ان را حضور شما دوستداران این سبک معرفی کنیم و برای بار دیگر به وجدتان بیاوریم. داستان کلی بازی را اینگونه بیان می کنیم که یکی از دوستان شما “Maria” که قرار بود برای تبدیل شدن به ستاره نمایش پرده نقره ای، در صحنه حاضر شود، ناپدید می شود! پس از یکسال معلوم میشود توسط یک فرد ناشناس ربوده شده است. حالا شما باید با کشف اسرار و سرنخ ها، این آدم ربا را شناسایی کرده و دوستتان را قبل از آنکه دیر شود نجات دهید! در این ماجراجویی چالش برانگیز شما باید هزاران شیء مخفی را پیدا بکنید، ده ها معما و پازل خاص را حل کنید و بازیهای کوچک را نیز پشت سر بگذارید و رفته رفته داستان را پیش ببرید تا به هدف اصلی خود که نجات دوستتان ماریاست، برسید! اگر از علاقه مندان به بازیهای فکری و اشیاء مخفی هستید بدون شک بازی جدید Danse Macabre: Ominous Obsession Full برای ساعت ها به گوشی میخکوب تان می کند!

 

Danse Macabre: Ominous Obsession Full

 

بازی Danse Macabre: Ominous Obsession Full هم اکنون در پلی استور به صورت رایگان برای دانلود عرضه شده که نسخه رایگان تنها شامل مقدار کمی از بازیست و بعد از کمی بازی کردن درخواست خرید برایتان ارسال میشود و از ادامه بازی محروم می شوید اما ما در فارسروید مثل همیشه نسخه پرداخت شده و کامل بازی را برای دانلود عرضه کرده ایم که در اصل نسخه FULL است و بدون نیاز به پرداخت قادرید از ابتدا تا انتهای ان را تجربه بکنید! شما قادرید ابتدا تصاویر و تریلری از گیم پلی Danse Macabre: Ominous Obsession Full را مشاهده کرده و در نهایت اگر مایل بودید ان را با یک کلیک از سرورهای پرسرعت سایت دانلود بکنید!

تغییرات نسخه ی v1.0 :

* انتشار نسخه اول بازی در گوگل پلی .

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– فایل نصبی را دانلود و نصب نمایید (اجرا نکنید)

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج سازید. پوشه ی com.bigfishgames.dmoogoogfree را در مسیر android/obb حافظه داخلی کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید .