Cute kitchen timer : Parrot Timer v2.2.0 – اپلیکیشن تایمر ساده آشپزخانه اندروید
نسخه پرمیوم و کامل برنامه به ارزش 0.99 دلار

Cute kitchen timer : Parrot Timer عنوان یک تایمر ساده آشپزخانه می باشد که توسط Lapis Apps توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. تا به کنون صد ها هزار برنامه برای سیستم عامل اندروید توسعه داده شده است؛ برنامه هایی که هر کدامشان دارای امکانات و ویژگی های خاص خود هستند. گاها در میان این استارت اپ ها عناوینی دیده می شود که در عین سادگی بسیار کاربردی هستند. از میان بهترین این اپ ها که بی شک مورد پسند آشپز ها نیز می باشد می توان به تایمر ها اشاره کرد. تایمر های آشپزخانه به ما اجازه می دهند که دقت آشپزی خود را افزایش داده و غذایی لذیذ را برای خود و دیگر اطرافیان مان تهیه کنیم. برنامه Cute kitchen timer : Parrot Timer یکی از بهترین تایمر های موجود در این زمینه می باشد. تنها کافی است این استارت اپ را نصب کرده و به ساده ترین شکل ممکن زمان تایمر دلخواهتان را فعال سازید. همان گونه که از عنوان پست نیز می توان فهمید یکی از بهترین و اصلی ترین ویژگی های این تایمر، ساده بودن محیط آن می باشد. این سادگی اجازه خواهد داد که هر کسی متناسب با نیاز های خود، و بدون هیچ گونه پیچیدگی زمان دلخواهش را فعال سازد.

کیوت کیچن تایمر، تایمری جذاب و کاربردی

یکی از مهم ترین عواملی که باعث می شود کاربران جذب Cute kitchen timer : Parrot Timer شوند، UI آن است. پس از به پایان رسیدن مدت زمان تعیین شده در این تایمر یک طوطی که در پس زمینه مشاهده اش می کنید، شروع به رقصیدن می کند که نه تنها زیبا بلکه اندکی خنده دار است! این طوطی تلاش می کند که به هر نحوی شما را از به پایان رسیدن مدت زمان تعیین شده مطلع سازد. به طور پیش فرض 4 ایستگاه از پیش تنظیم شده بر روی صفحه نمایش دیده می شود، که با لمس هر کدام شان به سرعت فعال خواهند شد. با این وجود اگر مدت زمان مورد نیاز شما در این لیست نبود می توانید از طریق تنظیمات آن را به ایستگاه های موجود اضافه کنید. همانند هر نرم افزار دیگری تنظیم صدا و شدت آلارم تنها به شما و نیاز های تان بستگی دارد. علاوه بر این باید اشاره کنیم که 5 طوطی مختلف و بامزه در لیست قرار دارند که می توانید هر کدامشان را به آسانی فعال سازید!

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Cute kitchen timer : Parrot Timer اندروید :

  • ساده ترین تایمر آشپزخانه اندرویدی
  • UI جذاب، همراه با نمایش یک طوطی بامزه در پس زمینه
  • مجموعه ای از ایستگاه های از پیش تنظیم شده
  • امکان ویرایش تایمر های پیش فرض تنها با یک اشاره
  • 5 طوطی مختلف در رنگ های گوناگون
  • تنظیم صدای آلارم و شدت آن با توجه به نیاز های خود
  • دیالوگ هایی بامزه از طوطی ها
  • امکان متوقف سازی آلارم با یک اشاره

اپلیکیشن Cute kitchen timer : Parrot Timer با بهره مندی از امکانات و قابلیت های خاص خود توسط توسعه دهنده اش به صورت رایگان همراه با پرداخت درون شبکه 0.99 دلاری توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. هم اکنون می توانید این نرم افزار را بدون هیچ گونه محدودیتی در دسترسی به امکانات، از وب سایت بزرگ و پر طرفدار فارسروید دریافت نمایید.

 

Cute kitchen timer Parrot Timer