Compass Point: West v4.4.0.310 – بازی استراتژی محبوب غرب وحشی مخصوص اندروید
یک بازی استراتژی محبوب و سرگرم کننده برای اندروید
تست شده با اجرای بدون مشکل

Compass Point: West به فارسی “جهت قطب نما: غرب وحشی” بازی جدید و محبوب در سبک بازیهای استراتژیک از Next Games Oy برای دستگاه های اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و تا به این لحظه میلیون ها بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دریافت گردیده است و ما به درخواست شما عزیزان تصمیم گرفته ایم ان را حضورتان معرفی کنیم و برای بار دیگر به وجدتان بیاوریم! اگر از علاقه مندان به بازیهای استراتژیک با محتوای غرب وحشی هستید همین الان بازی Compass Point: West را برروی دستگاه تان نصب کنید، سوار اسب تان شوید! وقت خودنمایی است!شهر خود را در قلب غرب وحشی بنا کنید، گروه هفت تیرکشان خود را داشته باشید، کارت های مختلف را جمع آوری کنید و از شهر خود در برابر دشمنان مختلف حفاظت کنید! وقت آن است که گاوهای دزدیده شده را به خانه بازگردانید! بازی Compass Point: West دارای رویدادهای هفتگی است که در آنها می توانید گاوهای دزدیده شده تان را پس بگیرید ؛ البته قبل از آن باید به یکی از گروه های هفت تیر کش ملحق شده باشید! بنا کردن شهری آن هم در قلب غرب وحشی کار ساده ای نیست. به علاوه شما باید به گشت و گذار در منطقه بپردازید و شهرهای دیگر را از دست قانون گریزان فاسد که در خدمت امپراطوری نفتی برادران اورویل دریلر هستند نجات دهید! شما به عنوان کلانتر می توانید در اطراف شهرتان پست های دیده بانی داشته باشید و هفت تیر کش های قابل اعتماد را برای دفاع از شهرتان به خدمت بگیرید! نگذارید دست براداران شیطان صفت اورویل دریلر به طلای سیاهی (نفت) که زیر زمین های شهرتان جاری است برسد و مراقب باشید یاغیان اسب ها و گاوهایتان را ندزدند! اگر از علاقه مندان به بازیهای استراتژی مثل کلش آو کلنز هستید به هیچ وجه Compass Point: West را از دست ندهید و مطمئن باشید نظرتان را جلب میکند!

 

Compass Point: West

 

بازی Compass Point: West هم اکنون در پلی استور دارای امتیاز 4.7 از 5.0 است که ما در فارسروید اخرین و جدیدترین نسخه ان را برای دانلود عرضه کرده ایم و قادرید ابتدا تصاویری از گیم پلی ان را مشاهده کرده و در نهایت اگر مایل بودید ان را با یک کلیک از سرورهای پرسرعت سایت دانلود کنید! در آخر، از ویژگی های بازی Compass Point: West می توان به مواردی چون امکان نبرد با خلافکاران غرب و حشی و همچنین دیگر بازیکنان آنلاین سراسر جهان ؛ امکان تشکیل گروهی از هفت تیرکشان حرفه ای و سرسخت و پیدا کردن کارت های مختلف ؛ امکان پیوستن به گروه های هفت تیرکش و شرکت در رویدادهای هفتگی برای دستگیری گاو دزدها ؛ امکان بنا کردن شهری در قلب غرب وحشی و حفاظت از آن در برابر خلافکاران ؛ امکان انجام بازی چه گوشی تان در حالت تخت باشد چه قائم و به طور کلی ساخت فوق العاده اش اشاره کرد!

توجه : بازی Compass Point: West اینترنتی و انلاین است + در صورت آماده شدن مود برای ورژن جدید برای دانلود عرضه می شود [در زمینه مود سوال نفرمایید].