Civil War: Bull Run 1861 v2.2.0 – بازی سرگرم کننده جنگ داخلی: نبرد بول ران اندروید همراه دیتا
نسخه کامل و خریداری شده بازی با قیمت 4.99 دلار تقدیم به شما عزیزان
تست شده با اجرای آفلاین

Civil War: Bull Run 1861 – جنگ داخلی: نبرد بول ران عنوانی از یک بازی استراتژیک از استودیوی اسکاتلندی HexWar Games Ltd برای اندروید است که با قیمت 4.99 دلار در گوگل پلی منتشر شده است. همان گونه از نام و عنوان بازی پیداست، این بازی به جریانات جنگ داخلی آمریکا و جنگی که بین نیروهای ارتش اتحادیه و نیروهای ارتش کنفدراسیون آمریکا در شهرستان پرنس ویلیام، ویرجینیا و در شمال شهرستان مناسس، ویرجینیا رخ داد مربوط می شود. این جنگ داخلی در تاریخ 21 ژوئیه سال 1861 میلادی شروع شده و به همین خاطر نام بازی را دقیقا مطابق با تاریخ و نام جنگ انتخاب کرده اند. این جنگ اولین جنگ داخلی آمریکا بود و حالا شاهد شبیه سازی آن در قالب یک بازی استراتژیک فوق العاده زیبا هستیم. در بازی Civil War: Bull Run 1861 از نگاهی نزدیک در قالب یک بازی ویدئویی، به جریانات این جنگ داخلی پرداخته شده است. شما در نقش فرماندهان جنگی این باید در مراحل مختلف و در 6 سناریوی مجزا، این نبرد سنگین را تجربه کنید. سبک و ماهیت بازی در سبک بازی های استراتژی است و شما باید به صورت حرفه ای و حساب شده ارتش و نیروهای خود را آماده کنید. برای این کار می توان از انواع تجهیزات و توپ های جنگی و انواع نیروها و سربازها استفاده کرد. بازی Civil War: Bull Run 1861 جزئیات جالبی در ارائه اطلاعات دقیق از نبردها به شما ارائه می دهد که می توانید با کمک آن نقاط ضعف بخش های مختلف نیروهای خود را پیدا کرده و برای رفع آن مشکلات اقدام کنید. نبرد اصلی بول ران شامل چند نبرد و عملیات مختلف می شود که در این بازی این بخش ها را نیز به عنوان سناریوهای جنگی می توان تجربه کرد.

برخی از ویژگی های بازی استراتژیک Civil War: Bull Run 1861 اندروید :

  • طراحی های جالب با گرافیک ساده و مناسب برای بازی های استراتژیکی
  • امکان زوم و آنزوم کردن نقشه و دیدن اطراف
  • شبیه سازی جالب جنگ معروف نبرد بول ران و روایت گر رخدادهای واقعی
  • سبک استراتژیکی با قابلیت استفاده از تاکتیک های جنگی مثل Flank Attack یا حمله از جناحین
  • دارای سناریوهای متعدد شامل نبردهای Bull Run و Blackburns Ford و Buck Hills و Henry House Hill و Big Bethel و Bloody Hill
  • وجود 5 نوع سواره نظام با خصوصیت های مخصوص به خود
  • قابلیت استفاده از ابزارهای جنگی از جمله 8 نوع توپخانه متفاوت
  • وجود 3 نوع پیاده نظام و امکان تعیین موقعیت دفاعی یا هجومی آن ها
  • وجود 4 نوع فرمانده و ژنرال جنگی
  • طراحی مراحل در روز و یا شب

بازی Civil War: Bull Run 1861 به ظاهر یک بازی خیلی ساده است اما ویژگی های نفهته این بازی باعث می شوند تا برای کشف آن ها چند ساعتی زمان لازم داشته باشید. همچنین از جایی که این بازی به یک رویداد تاریخی و واقعی پرداخته است، تأثیرگذاری آن نیز بیشتر شده است. بازی Civil War: Bull Run 1861 توانسته است از رأی کاربران، امتیاز 4.1 از 5.0 را به دست بیاورد. شما می توانید جدیدترین نسخه خریداری شده و کامل این بازی را از سرورهای پرسرعت فارسروید، به راحتی دریافت کنید.

تغییرات نسخه ی v2.2.0 :

* برطرف سازی مشکلات بازی و بهینه سازیهای مختلف

 

Civil War: Bull Run 1861

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی بازی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و ان را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.hexwar.bullrun1861 را در Android/Obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.