Civil War: 1865 v3.0.0 – بازی استراتژیکی جذاب “جنگ داخلی 1865” برای اندروید + دیتا
نسخه کامل و خریداری شده بازی با قیمت 4.99 دلار تقدیم به شما عزیزان
تست شده با اجرای آفلاین

Civil War: 1865 – جنگ داخلی 1865 یک عنوان دیگر از سری بازی های Civil War استودیوی HexWar Games Ltd است که بعد از دو بازی معروف دیگر این مجموعه، یعنی Civil War: Gettysburg و Civil War: Bull Run 1861 آن را برای شما عزیزان آماده کرده و به عنوان اولین وب سایت ایرانی آخرین آپدیت نسخه خریداری شده اش را برای دانلود به شکل رایگان فراهم سازی کرده ایم. در حالی که دو بازی نام برده به نبردهای پراکنده دوران جنگ داخلی آمریکا مربوط است، بازی Civil War: 1865 درواقع یک نسخه کامل و یک بازسازی جالب از بخش اصلی این جنگ بزرگ است و در این قسمت پایان جنگ داخلی آمریکا و همچنین تصویب قانون حذف برده داری مورد بررسی قرار می گیرند. با این تفاسیر باید گفت که Civil War: 1865 نسخه کامل از این مجموعه است و محتوای داستانی غنی تری دارد و نسبت به دو بازی دیگر از این مجموعه ماجراهای بیشتر و مهم تری را در بر می گیرد. این بازی مثل برای اولین بار در آپریل 2017 توسعه داده شد و در آن زمان فقط برای PC از طریق فروشگاه استیم به معرض فروش قرار داده شد. بعد از دو سال و همزمان با شروع انتشار نسخه های پورت شده بازی های HexWar ، بازی Civil War: 1865 نیز بازسازی شده و برای سیستم عامل اندروید با قیمت 4.99 دلار به مرحله انتشار رسید. نسخه بازسازی شده موبایلی این بازی دقیقاً همان ویژگی ها و طراحی های نسخه اورجینال را دارد و از این لحاظ باید به سازندگان بازی تبریک گفت. این یعنی حالا بازیکنان می توانند همان گیم پلی دوست داشتنی و محبوب را این بار در موبایل یا تبلت اندرویدی خودشان تجربه کنند.

 

Civil War: 1865

 

در بازی Civil War: 1865 شما باید به جنگ ها و نبردهای پیاپی بین دو حزب کنفدراسیون ملی آمریکا و گروه اتحاد ملی بروید و در نقش فرماندهان این دو حزب نبرد را به سمت منافع خودتان بکشانید. در این بازی بیشتر از 10 نبرد واقعی و تاریخی بازسازی شده اند و وقایع آن ها در این نبردها منعکس شده است. در شروع بازی می توانید 7 مرحله آموزشی را دنبال کنید تا هم با کلیت بازی آشنا شوید و هم اطلاعاتی از بخش داستانی بازی به دست بیاورید. بعد از آن می توانید وارد بخش اصلی شده و کمپین های مختلف را در بیش از 10 مرحله متفاوت دنبال کنید. از جذابیت های Civil War: 1865 بازسازی حرفه ای نیروها و ارتش های آن زمان است. شما می توانید نیروهای مختلفی از جمله ژنرال ها را در اختیار داشته باشید و یا با سربازان تفنگ دار و از آن ها جالب تر با توپخانه های خود به استقبال دشمنان بروید! در مجموع 8 نوع نیروی اصلی در این بازی وجود دارند. در کنار مراحل اصلی شما همچنین می توانید مراحل فرعی و امتیازی را نیز پیگیری کنید. بازی Civil War: 1865 یک عنوان کاملاً تاکتیکی است و برای انجام آن به شکل صحیح شما باید قوه استراتژیکی قوی داشته باشید. تصمیمات جنگی شما نقش بسیار مهمی در فرآیند کلی بازی دارند و اشتباهات هرچند کوچک شما می تواند خیلی راحت منجر به شکست خوردن و نابودی نیروهای شما شود. بنابراین فقط در صورتی که یک گیمر عاشق سبک بازی های استراتژیک هستید، این بازی می تواند برای شما جذاب باشد. Civil War: 1865 به صورت تست شده و خریداری شده همینک در سرورهای فارسروید برای دانلود به صورت رایگان قرار داده شده است.

تغییرات نسخه ی v3.0.0 :

* فیکس شدن مشکل مربوط به محل قرار دادن نیروها روی نقشه
* بهبود مدیریت حافظه رم
* برطرف سازی مشکلات مربوط به بخش پرداخت های درون برنامه ای
* تغییرات جزئی در بخش رابط کاربری
* اضافه شدن گزینه Game Speed برای تعیین سرعت روند بازی در 3 حالت مختلف

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی بازی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و ان را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.hexwar.civilwar1865 را در Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.