امروز قصد معرفی نرم افزاری را داریم که به وسیله ی آن می توانید بلک لیستی برای اسمارت فون خود طراحی کرده و از دریافت تماس ها و پیامک های افراد مزاحم جلوگیری کنید. آیا افرادی دائما از طریق تلفن، مزاحم شما میشوند؟ آیا در یک جلسه ی مهم هستید و میخواهید مانع تماس افراد خانوادتان شوید؟ آیا از پیامک های تبلیغاتی خسته شده اید؟ پس این نرم افزار، یک شانس بزرگ برای شماست! Call & Message blocker یک نرم افزار کاربردی برای بلاک کردن تماس ها و پیامک های تلفن همراه شماست، این نرم افزار می تواند از تماس افرادی که مشخص می کنید و همچنین پیامک های آنها ، جلوگیری کند. تنها با وارد کردن یک شماره تلفن، میتوانید از تماس فرد مورد نظر جلوگیری کنید.
میتواند یک لیست ممنوعیت (بلاک لیست) برای تلفن خود درست کنید. این لیست از اسامی افرادی تشکیل شده که مایل نیستید، هیچ گونه تماسی با انها داشته باشید. ما به شما توصیه می کنیم این نرم افزار را قبل از تمام نرم افزارهای ارتباطی نصب کنید زیرا با این کار میتوانید بر روی آن برنامه ها هم کنترل داشته باشید. این نرم افزار حاوی یک راهنما است که با زبان ساده مباحث زیر را به شما اموزش می دهد :

* چگونگی بلاک کردن یک شماره مشخص

* چگونگی ساخت دو لیست ممنوعیت به صورت جداگانه برای تماس ها و پیام ها

* چگونگی پاسخ دادن به افرادی که در لیست ممنوعیت شما قرار دارند

شما همچنین به کمک دیتای این نرم افزار قادر خواهید بود تا از لیست ممنوعیت خود، بکاپ بگیرید و این بکاپ را بر روی کارت حافظه تلفن همراه خود ذخیره کنید.

امکانات دیگر این نرم افزار :

* بلاک کردن پیامک ها با مشخص کردن واژه های مخصوص

* بلاک کردن پیامک هایی که به وسیله ایمیل برای شما ارسال میشوند.

تغییرات نسخه ی v4.8.3 :

* رفع برخی از باگ ها و بهبود عملکرد

 

دانلود Call & Message blocker - جلوگیری از تماس دریافتی اندروید