Bridge Constructor Medieval – بازی پلسازی قرون وسطی یک بازی بسیار زیبا و سرگرم کننده در سبک بازی های پل سازی و فکری از استودیوی بازیسازی Headup Games مخصوص سیستم عامل اندروید می باشد که نسخه ی اول آن چند ساعت پیش با قیمت 1.99 دلار برای فروش در دسترس عوم کاربران اندرویدی سراسر جهان قرار داده شد! اگر با فارسروید بوده باشید در جریانید که مدت ها قبل یک بازی با نام Bridge Constructor را معرفی کرده بودیم که در آن انواع مصالح و مواد موردنیاز برای ساخت پل در اختیار شما قرار می گرفت و می بایستی با بهره گیری درست و اصولی از آن ها پل های متعددی را بسازید تا وسایل نقلیه با موفقیت از آن عبور کرده و به مقصد خود برسند و با استقبال بسیار عالی شما روبرو گردید به گونه ای که تا به این لحظه +28 هزار بار توسط شما بازدیدکنندگان دانلود گردیده است [توضیحات تکمیلی] و اما در بازی Bridge Constructor Medieval شما به دوران قرون وسطی بر میگردید و می بایستی که  پل های مستحکمی را بسازید تا امنیت شهر خود را تضمین کرده و از حمله ی دشمنان در برابر شهر خود دفاع کنید!

در بازی Bridge Constructor Medieval از پنج ماده ی مختلف برای ساخت پل ها استفاده خواهید کرد مصالحی همچون چوب، چوبهای سنگین، سنگ و طناب و غیره! اگر به دنبال یک بازی سرگرم کننده و اصولی اندروید هستید پیشنهاد می دهیم به هیچ وجه بازی Bridge Constructor Medieval را از دست ندهید!

برخی از ویژگی های بازی Bridge Constructor Medieval اندروید :

* شامل انواع سطوح جدید و حالت های بازی متعدد برای یک تجربه بازی کاملا جدید

* طراحی محکم پل ها توسط شما برای محافظت از شهر در مقابل منجنیق های دشمن

* لذت بردن از مناظر قرون وسطی زیبا!

* پشتیبانی از سرویس پرطرفدار گوگل (Google Play Game Services)

* دارا بودن گرافیک عالی و صداگذاری مهیج نسبت به حجم کم خود

بازی Bridge Constructor Medieval را ما امروز در فارسروید در اختیار شما قرار می دهیم و امیدواریم مورد پسندتان  واقع گردد.

تغییرات نسخه ی v1.5:

* رفع اشکالات و بهبود عملکرد

 

دانلود Bridge Constructor Medieval 1.0 - بازی پل سازی اندروید

 

 

Bridge Constructor Medieval Android - بازی جدید اندروید