Badminton:Jump Smash™ 2014 یک بازی جدید و زیبا در سبک بازی های ورزشی بدمینتون از استودیوی بازیسازی MEDIASOFT ENTERTAINMENT مخصوص سیستم عامل اندروید است که تجربه ی بهترین و سرگرم کننده ترین بازی بدمینتون 2014 را در اندرویدفون شما به ارمغان می اورد. اگر دوست دارید یک بازی شبیه سازی بدمینون واقعی را در تبلت و یا اسمارت فون اندرویدی خود تجربه کنید بازی فوق را از دست ندهید! هنگام اجرای بازی با صفحه ای روبرو می شوید که چندین بازیکن مختلف در اختیار شماست که از میان ان ها به دلخواه یکی را انتخاب نمایید و وارد عرصه ی مسابقات بدمینون جهانی شوید! بیشتر این بازیکن ها قفل هستند و برای باز کردن آن ها می بایستی که در مسابقه های مختلف پیروز شوید!

نمایش ورود بازیکنان به زمین، همهمه ی تماشاگران، بودن داورهای مختلف در بازی، حرکات مختلف بازیکن و عکس العمل های او پس از پیروزی و باخت همه دست به دست هم داده اند تا تجربه ی بهترین بازی بدمینتون را در اسمارت فون اندرویدی شما به ارمغان بیاورند.

برخی از ویژگی های بازی ورزشی Badminton:Jump Smash™ 2014 اندروید:

* حالت های مختلف بازی: حالت آموزش برای یادگیری نحوه بازی کردن از طریق دوره های آموزشی، حالت نمایشگاه برای بازی در مقابل 32 بازیکن با هوش مصنوعی، حالت مسابقات شامل 12 تورنومنت فوق العاده

* استودیوم ها: در این بازی شما در 6 ورزشگاه فوق العاده عالی از سراسر جهان به رقابت با بازیکنان می پردازید.

* سرعت بازی: شما به عنوان یک بازیکن می توانید از میان گزینه های مبتدی، متوسط ​​و سطح حرفه ای یکی را به دلخواه انتخاب کنید.

* کارکترها: انتخاب از میان کاراکترهای زیبا بر اساس مدل های واقعی جهان از میان بزرگترین بازیکنان بدمینتون

* زبان ها: این بازی از دو زبان انگلیسی و چینی پشتیبانی می کند که بازیکن به دلخواه می تواند یکی را انتخاب نماید.

بازی بدمینتون Badminton:Jump Smash™ 2014 به صورت رایگان عرضه شده و دارای امتیاز 4.3 از 5.0 است که ما امروز در فارسروید برای اولین بار در میان وبسایت های ایرانی آن را معرفی و در اختیار شما قرار می دهیم.

توجه داشته باشید که: بازی Badminton:Jump Smash™ 2014 با نسخه ی دیگرش که چند مدت پیش در سایت معرفی کردیم کلی تفاوت دارد! (برای مشاهده ی نسخه ی دیگر این بازی که مربوط به 2014 نیست و با نام Badminton: Jump Smash معرفی کرده ایم کلیک کنید)

تغییرات نسخه ی v1.2.42 :

* رفع مشکلات بازی و بهبود های متعدد

 

دانلود Badminton:Jump Smash™ 2014 - بازی بدمینتون اندروید

 

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی بازی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج سازید. پوشه ی com.vmediasoft.jumpsmashlegend را در مسیر Android/Obb کپی کنید.

– بازی را آفلاین اجرا کنید و لذت ببرید.

 

Download Badminton:Jump Smash™ 2014 Android Apk - Google Play