Auto Wallpaper Changer – Background Changer v2.3 اپلیکیشن تغییر خودکار تصویر زمینه به صورت زمانبندی شده مخصوص اندروید
نسخه حرفه ای برنامه با تمامی قابلیت ها تقدیم شما

از زمانی که سیستم عامل اندروید به عنوان یکی از رقیبان ios به بازار معرفی شد تا به امروز، زیبایی سیستم عامل و قابلیت شخصی سازی زیاد به عنوان یکی از مزیت های آن به شمار می رفته است. تصاویر پیش زمینه یکی از ملاک های زیبایی دستگاه هستند. تصاویر زمینه اولین بار در کامپیوتر های شخصی استفاده شدند. به این صورت که در زیر دسکتاپ قرار گرفته و کاربر هنگام کار با کامپیوتر می توانست آن ها را ببیند. تصویر پس زمینه موبایل چیزی نیست که اکثر افراد خواهان تعویض سریعش باشند. شاید بسیاری از کاربران ترجیح می دهند که از یک تصویر به خصوص، هفته ها و حتی ماه ها به عنوان والپیپر گجت هوشمند خود استفاده کنند. با این وجود اما همه مثل هم نیستند. اگر روحیه تنوع طلبی داشته باشید، شاید بدتان نیاید که هر چند دقیقه یک بار، عکس جدیدی در پس زمینه موبایل یا تبلت تان ببینید. امروز با اپلیکیشنی در خدمت شما هستیم که می تواند این کار را به صورت خودکار برای شما انجام دهد.  Auto Wallpaper Changer – Background Changer عنوان یک اپلیکیشن برای تغییر خودکار تصویر پس زمینه دستگاه به صورت زمان بندی شده مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Coloring Games and Coloring Book for Adults توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. با استفاده از این اپلیکیشن می توانید مجموعه ای عکس ها را به عنوان تصاویر زمینه گوشی از طریق گالری انتخاب کرده و با تنظیم زمان نمایش، مدت زمان استفاده از آن ها را تعیین کنید. برنامه به صورت خودکار آن ها را به ترتیب به عنوان پس زمینه گوشی قرار خواهد داد.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Auto Wallpaper Changer – Background Changer اندروید :

  • اضافه کردن آسان تصاویر یا حتی اضافه کردن کل یک پوشه
  • دارای والپیپر هایی که مخصوصا برای گوشی هوشمند طراحی شده اند
  • قابلیت تنظیم والپیپر تصادفی با استفاده از ویجت یا حتی تکان دادن گوشی
  • امکان تعیین دستی زمان نمایش والپیپر ها
  • امکان اعمال افکت های تصادفی روی تصاویر زمینه
  • مصرف رم و باتری کم
  • قابلیت خاموش کردن اپلیکیشن با تنها یک گزینه موجود در اپلیکیشن
  • قابلیت تعیین بازه های زمانی برای فعال بودن اپلیکیشن و تعیین مجموعه ای از تصاویر زمینه برای استفاده در یک بازه زمانی با قابلیت تعیین زمان نمایش هر تصویر زمینه

اپلیکیشن Auto Wallpaper Changer – Background Changer یک اپلیکیشن بسیار جالب و کاربردی برای آن دسته از کاربران سیستم عامل اندروید است که به تنوع و تغییر مداوم در ظاهر دستگاه خود نیاز دارند و می خواهند از یکنواختی موجود در اندروید رها شوند. Auto Wallpaper Changer با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته است امتیاز 4.2 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت کند. هم اکنون می توانید نسخه حرفه ای برنامه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

تغییرات نسخه v2.3:

* برای این نسخه از برنامه تغییرات خاصی ذکر نشده است.

 

Auto Wallpaper Changer - Background Changer PRO