Atomic Bomber Fighter Pro v1.26 + Free – بازی آرکید جالب بمب افکن اندروید
نسخه اصلی + نسخه پولی و خریداری شده به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین

Atomic Bomber Fighter Pro بازی محبوب و سرگرم کننده در سبک بازیهای آرکید از استودیوی بازی سازی Top Secret Developments برای اندروید است که در دو نسخه رایگان و پولی در گوگل پلی عرضه شده است به طوری که نسخه پولی اش با قیمت 1.99 دلار عرضه شده و ما به درخواست شما عزیزان تصمیم گرفته ایم برای اولین بار در ایران نسخه پولی و رایگان ان را به صورت جداگانه تقدیم تان کنیم! با نصب Atomic Bomber Fighter Pro برروی دستگاه اندرویدی تان ؛ یک بازی هواپیمایی جالب با گرافیک دو بعدی بسیار ساده و در عین حال زیبا شبیه به بازی های قدیمی را تجربه خواهید کرد! با موجی از تانک ها، نفربرها، ضد هوایی ها، راکت اندازها، هلی کوپترهای آتش بار و جنگنده های دشمن در نبردی نابرابر روبرو می شوید و با استفاده از سلاح هایی همچون توپ دستی، بمب، راکت های معمولی، راکت های حساس به حرارت و حتی بمب اتم نابودشان کنید! فکر می کنید این جنگ جهانی سوم است!؟ هر چه که باشد شما یک خلبان وطن پرست هستید و باید از کشورتان دفاع کنید و از بمباران لذت ببرید! اگر از دوستداران بازیهای کم حجم و آرکید اندروید هستید که علاوه بر طراحی جالب دارای گیم پلی اعتیاداوری باشد به هیچ وجه Atomic Bomber Fighter Pro را از دست ندهید!

 

Atomic-Bomber-Fighter-Pro

 

بازی Atomic Bomber Fighter Pro میلیون ها بار توسط کاربران سراسر جهان از گوگل پلی دانلود و خریداری شده و ما امروز در فارسروید جدیدترین نسخه آن “رایگان و پولی” را به صورت جداگانه برای دانلود عرضه کرده ایم و می توانید ان را با یک کلیک دریافت بکنید! از ویژگی های کلی بازی Atomic Bomber Fighter Pro نیز می توان به مواردی چون امکان انتخاب هواپیمای خود از بین 4 هواپیمای جنگی مختلف ؛ امکان ارتقای سلاح های هواپیمایتان ؛ امکان شرکت در نبردهای هوایی با جنگنده ها و هلی کوپترهای آتش بار دشمن ؛ شبیه سازی عالی انفجارهای معمولی و اتمی ؛ امکان رقابت با کاربران دیگر برای به دست آوردن بالاترین امتیاز و به طور کلی ساخت عالی اش اشاره کرد. برای دانلود با ما همراه شوید !

نکات تکیمیلی : شاید با خودتان بپرسید چه فرقی بین مود و اصلی وجود دارد ؛ در نسخه پولی و خریداری شده هیچ تبلیغی وجود ندارد و همه سلاح ها، سیاره ها، نقشه ها و … در دسترس هستند.

تغییرات نسخه ی v1.26 :

* بهینه سازیهای مختلف و رفع مشکلات بازی .