Arloon Solar System v1.4.4 برنامه ای عالی برای آموزش سیارات و فضا به کودکان با استفاده از عناصر گرافیکی شبیه سازی شده و دقیق
نسخه خریداری شده برنامه با قیمت 2.99 دلار در گوگل پلی  

به لطف پیشرفت هایی که در چند دهه گذشته در زمینه فضا و ستاره شناسی داشته ایم، امروزه فضا به یک موضوع همگانی تبدیل شده است و همه درباره آن صحبت می کنند. فیلم های خیلی زیادی درباره آن ساخته می شود و هر سال ده ها کتاب با موضوعات مرتبط به چاپ می رسد. بنابراین فضا و جایگاه ما در آن، دیگر از حالت تخصصی خارج شده و به عنوان اطلاعات عمومی از آن یاد می شود. اطلاعاتی که باید به کودکان آموخته شود. تقریبا در تمامی کشور های جهان، در مقطع ابتدایی، به کودکان آموزش های اولیه ای درباره فضا، سیارات و به خصوص منظومه شمسی، داده می شود. این آموزش ها معمولا با تصاویر همراه هستند تا کودکان را هر چه بیشتر درباره این موضوعات کنجکاو کرده و حافظه تصویری آن ها را نیز درگیر کند. گوشی های هوشمند ابزار های بسیار کارآمدی هستند که تقریبا هر کاری را می توان با آن ها انجام داد، مخصوصا در سال های اخیر، استفاده از گوشی های هوشمند و تبلت ها برای آموزش به کودکان، به عنوان یک ایده خلاقانه و کاربردی، مورد توجه خیلی از کشور ها بوده است و همین موضوع باعث شده است که انواع اپلیکیشن های آموزشی با این هدف تولید گردد. امروز نیز با یک اپلیکیشن آموزشی دیگر در خدمت شما هستیم. Arloon Solar System عنوان یک اپلیکیشن عالی برای آموزش منظومه خورشیدی و سیارات آن به صورت تصویری با گرافیک دقیق و خیره کننده، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Arloon توسعه و با قیمت 2.99 دلار در گوگل پلی منتشر شده است. این برنامه مخصوص استفاده کودکان ۹ تا ۱۲ سال طراحی شده است و با ارائه انیمیشن های دقیق و شبیه سازی شده، آن ها را به صورت کامل با منظومه شمسی آشنا می کند. انواع مفاهیم مثل مسیر زمین، نحوه گردش آن، خورشید گرفتگی، مقایسه سیارات با یکدیگر، تاثیر خورشید روی سیارات و …. به صورت تصویری و با انیمیشن های تعاملی آموزش داده می شوند.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Arloon Solar System اندروید:

  • آموزش کامل منظومه شمسی و محل آن در کهکشان راه شیری
  • آموزش ویژگی های منظومه شمسی
  • توضیح درباره اجسام سماوی مختلف مثل ستاره های دنباله دار، ماهواره ها، سیارک ها و شهاب سنگ ها
  • آموزش سیاره های منظومه شمسی و موقعیت آن ها نسبت به خورشید
  • آموزش کامل زمین و ماه، ویژگی های آن ها، نوع حرکت و تاثیر آن ها روی یکدیگر
  • آشنایی با خورشید، ویژگی های آن و اهمیت آن برای ساکنان زمین
  • آموزش اصطلاحات علمی و تخصصی به کودکان
  • آموزش نحوه کار با فناوری های جدید
  • آموزش نام های انگلیسی هر یک از سیارات و اجرام آسمانی

اپلیکیشن Arloon Solar System یک برنامه عالی برای آموزش تعاملی منظومه شمسی به کودکان است که با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته است امتیاز 4.1 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت نماید. هم اکنون می توانید نسخه خریداری شده این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

تغییرات نسخه  v1.4.4:

* بهبود پایداری برنامه

 

Arloon Solar System

 

دستورالعمل نصب و اجرای برنامه:

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.Arloon.SolarSystem را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– برنامه را اجرا نمایید.