[Apolo Launcher Boost, theme, wallpaper, hide apps v2.0.1 [Ad-Free – اپلیکیشن لانچر جدید و فوق العاده قدرتمند آپولو اندروید
نسخه بدون تبلیغات و کامل برنامه برای اولین بار در ایران

یکی از بهترین راه ها برای ایجاد تغییرات کلی در اینترفیس دستگاه های هوشمند اندرویدی استفاده از لانچر ها می باشد که کمک می کند قسمت های مختلف را متناسب با سلیقه خود تغییر داد. با توجه به این موضوع وبسایت فارسروید تا کنون سعی کرده است تا بهترین این استارت اپ ها را در اختیار شما عزیزان قرار دهد. Apolo Launcher Boost, theme, wallpaper, hide apps عنوان لانچر جدید و فوق العاده قدرتمند با نام آپولو مخصوص اندروید می باشد که توسط Mad Seven توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. اگر بخواهیم این لانچر را در چند جمله برای شما خلاصه کنیم، می توان آن را یک انتقلاب عظیم در زمینه شخصی سازی دستگاه های هوشمند دانست که تجربه ای بی نظیر را در اختیار کاربران قرار می دهد. انیمیشن ها و طراحی داینامیک، شخصی سازی محیط تا حد بسیار بالا و … تنها بخشی از امکاناتی است که کمک می کند هر چیزی را متناسب با سیلقه شخصی خود ایجاد نمایید. برای محافظت از حریم خصوصی نیازی به ابزار های جانبی نیست و با چند لمس ساده خواهید توانست اپ های مختلف را مخفی کنید. علاوه بر این در صورت کندی اجرای دستورات تنها کافیست بوستر موجود را فعال سازید و شاهد افزایش چند برابری سرعت اسمارت فون تان باشید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Apolo Launcher Boost, theme, wallpaper, hide apps اندروید :

  • توانایی شخصی سازی محیط اسمارت فون متناسب با سلیقه خود
  • حالت شب برای ورود کمترین آسیب به چشمان خود
  • مخفی کردن برنامه های خود برای محافظت از حریم خصوصی
  • ویرایش و سفارشی سازی آیکون ها
  • دسترسی به بیش از 350 هزار پس زمینه گوناگون
  • گزینه ای برای افزایش سرعت اجرای دستورات
  • ویجت هوشمند پیش بینی آب و هوا تا دو هفته آینده
  • ایجاد هوشمندانه میانبر ها

اپلیکیشن Apolo Launcher Boost, theme, wallpaper, hide apps با بهره مندی از امکانات و قابلیت های متنوعش توانسته است با بیش از یک میلیون دانلود امتیاز 3.9 از 5.0 را توسط کاربران گوگل پلی دریافت نماید که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه بدون تبلیغاتش را از وبسایت فارسروید دریافت نمایید ؛ همانطور که ذکر شده این برنامه برای اولین بار در ایران حضورتان معرفی شده است.

 

Apolo Launcher