Apocalypse Knights به فارسی (شوالیه آخرالزمان) یک بازی اکشن فوق العاده زیبا با گرافیک اچ دی خیره کننده به صورت اوپن ورلد برای سیستم عامل اندروید می باشد که شما را در نقش یک شوالیه با سلاح های قدرتمند و ویرانگر قرار می دهد که می بایستی مکان های پر از دشمنان مختلف را از تاریکی پاک سازید و برای باز پس گرفتن اراضی آلوده نبرد کنید! شما باید جهان را با سلاح های پر برکت، زره و مهارت های عالی و اسب مقدس نجات دهید و تجربه ی بهترین اکشن را در اندرویدفون خودتان به ارمغان بیاورید! در آینده دنیا، شما به عنوان شوالیه با شیاطین آزاد شده از مناطق قطب شمال و قطب جنوب  مواجه هستید و باز هم باید با استفاده از سلاح های مسلح شده خود و مهارت های منحصر ب هفرد ، بر شیاطین غلبه کنید و فاتح شوید!

برخی از ویژگی های بازی اکشن Apocalypse Knights اندروید :

* بودن انواع مهارت های خاص برای باز کردن توسط بازیکن

*  پیدا کردن و بدست آوردن انواع سلاح ها و زره های افسانه ای

* در دسترس بودن انواع سلاح های مختلف با قدرت های منحصر به فرد

* شامل بودن 10 سطح دشواری، 6 صحنه های مختلف

* بودن انبوهی از دشمنان مختلف از هیولاها برای از بین بردن توسط شما

* دارا بودن گرافیک اچ دی خیره کننده به همراه صداگذاری عالی

بازی اکشن Apocalypse Knights به صورت رایگان عرضه گردیده و با ده ها هزار دانلوداز برترین بازی های اندرویدیست و دارای امتیاز 4.8 از 5.0 می باشد که ما امروز در فارسروید جدیدترین نسخه ی آن را به همراه فایل دیتا برای شما قرار داده ایم و امیدواریم از آن لذت ببرید.

 

دانلود Apocalypse Knights - بازی اکشن شوالیه آخرالزمان اندروید + دیتا

 

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل apk را دانلود و نصب نمایید.

– فایل دیتا را دانلود و و آن را از حالت فشرده خارج سازید. پوشه ی com.InterServ.ApocalypseKnights را در مسیر Android\obb کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.

 

Download Apocalypse Knights Android Game Aok + Obb - New FREE