Ancient Battle: Hannibal v1.9.5 – بازی استراتژیکی جالب “نبرد باستانی: هانیبال” برای اندروید
نسخه خریداری شده و کامل بازی با قیمت 2.99 دلار تقدیم به شما
تست شده با اجرای آفلاین

Ancient Battle: Hannibal – نبرد باستانی: هانیبال نامی از یکی دیگر از بازی های مجموعه Ancient Battle در سبک بازی های استراتژیکی است که به صورت یک بازی پرمیوم با قیمت 2.99 دلار برای پلتفرم های مختلف از جمله دستگاه های اندرویدی منتشر شده است. این بازی به وسیله استودیوی HexWar Games Ltd تهیه و توسعه داده شده است که تا کنون چندین بازی دیگر از این استودیو را در فارسروید معرفی و منتشر کرده بودیم. این بار نیز تصمیم گرفتیم تا یک بار دیگر یک بازی جذاب و متفاوت استراتژیکی از این مجموعه را همزمان با انتشار، برای اولین بار در ایران برای شما عزیزان معرفی کنیم. از دیگر عناوین مشهور از بازی های Ancient Battle می توان به بازی هایی مثل Ancient Battle: Rome ، Ancient Battle: Alexander و Ancient Battle: Successors اشاره کرد. این مجموعه از بازی ها تمرکز خود را روی رخدادهای تاریخی و جنگ های واقعی باستانی گذاشته اند. تمام این بازی ها و حتی دیگر بازی های استودیوی HexWar به همین شکل هستند و همگی آن ها یک داستان واقعی تاریخی را در قالب یک بازی استراتژیک روایت می کنند. در بازی Ancient Battle: Hannibal این بار شما به نبردهای چندساله و مرگبار موسوم به جنگ های پونی یا Punic Wars رفته و در نقش شخصیت هانیبال علیه امپراطوری رم اعلان جنگ می کنید. این نبردها در چند سال و در چندین منطقه از جمله رم، اسپانیا، سیسیلی و حتی آفریقا شکل می گیرد. طبق گفته های تاریخی، هانیبال به خاطر قدرت نظامی بالا و استراتژی های جنگی مخصوص، یکی از بزرگترین دشمنان امپراطوری رم به شمار می رود. او به همین خاطر نام خود را در تاریخ ثبت کرده است و هنوز هم نقد و بررسی های زیادی در مورد تاکتیک های نظامی او مطرح می باشد.

 

Ancient Battle: Hannibal

 

در بازی Ancient Battle: Hannibal حالا شما باید در نقش این ژنرال قدرتمند، مأموریت های جنگی زیادی را انجام دهید و در مراحل متفاوتی به نبرد با نیروهای دشمن بپردازید. بازی Ancient Battle: Hannibal از لحاظ ساختار و طراحی ها درست مثل دیگر بازی های مجموعه Ancient Battle می باشد و از این نظر هیچ تفاوت ظاهری یا باطنی وجود ندارد. اما داستان و روند ماجرایی و البته طراحی محیطی و تم های بازی منحصر به فرد است. در کل باید گفت که اگر نسخه های دیگر این بازی را تجربه کرده باشید به راحتی و در زمانی خیلی کوتاه با بازی نبرد باستانی: هانیبال نیز ارتباط لازم را برقرار خواهید کرد. شما می توانید در نقش این ژنرال، تاکتیک های جنگی مختلفی را پیاده سازی کرده و از انواع نیروهای پیاده نظام یا سواره نظام در ارتش خود استفاده کنید. این بازی شامل چندین مرحله کمپین و داستانی و چندین مأموریت جانبی است که در مجموع باعث می شود تا Ancient Battle: Hannibal ده ها مرحله متفاوت داشته باشد. این بازی اگرچه گرافیک سه بعدی و خیلی جذابی ندارد، اما گیم پلی غنی و استراتژیکی آن باعث می شود تا این بازی علاقه مندان مخصوصی داشته باشد. فارسروید این بازی را به عنوان اولین سایت ایرانی تهیه و نسخه خریداری شده و تست شده آن را برای شما عزیزان آماده دانلود کرده است. در ادامه می توانید تنها با یک کلیک این بازی را تهیه و نسخه کامل و پولی آن را روی دستگاه اندرویدی خود تجربه کنید.

تغییرات نسخه ی v1.9.5 :

* بهینه سازیهای مختلف و رفع مشکلات بازی .

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.hexwar.ancientbattlehannibal را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.