Age of Frostfall v18.5.0 – آپدیت بازی بقا و شهرسازی عصر یخبندان اندروید
ورود به دنیایی یخ زده و پر از چالش برای زنده ماندن
تست شده با اجرای آنلاین

Age of Frostfall – عصر یخبندان یک بازی استراتژیک، بقا و شهر سازی با گیم پلی اعتیادآور از WARMEST GOOD LIMITED برای اندروید است. بازی هایی با عناصر بقا سال‌هاست که بین گیمرها در پلتفرم های مختلف به محبوبیت بالایی دست پیدا کرده است. با این وجود یکی از مشکلاتی که در میان این سبک می توان آن را مشاهده کرد، روند یکنواخت گیم پلی شان می باشد. در بسیاری از بازی های با محوریت بقا شما به عنوان یک پلیر به طور مداوم یک روند تکراری را دنبال می کنید که در دراز مدت می تواند باعث کاهش علاقه شما به ادامه بازی باشد. به همین دلیل در این پست تصمیم گرفته‌ایم شما را با یک عنوان کاملا جدید آشنا کنیم. بازی اندروید Age of Frostfall یک گزینه مناسب برای کسانی است که به دنبال تجربه یک بازی بقا متمایز و خاص هستند. داستان این بازی موبایل از آن جایی آغاز می شوند که یک سرمای بی سابقه باعث می شود تا تمام جهان یخ بزند. در این میان بسیاری از حیوانات و انسان ها جان خود را از دست می دهند و تنها گروهی اندک از انسان ها و حیوانات به عنوان ساکنان کره زمین باقی می مانند. حال شما به عنوان رهبر یکی از این گروه های انسانی باید با تکیه بر مهارت های خود کمک کنید تا دوستان تان از سرما در امان باشند و از بین نروند. همانند بسیاری از عناوین بقا، در بازی ایج آو فراست‌فال اصلی ترین رکن را می توان ساخت یک سرپناه دانست. البته باید بگوییم که در این عنوان تنوع بالایی در میان سازه ها یا همان ساختمان ها وجود دارد و هر یک از آن ها به نوعی به گسترش قبیله تان کمک می کند. همان‌طور که شما برای بقا تلاش می کنید، گروه های بسیاری نیز در تلاش اند تا زنده بمانند ؛ اما کمبود منابع باعث می شود تا به طور مداوم مورد حمله سایر قبایل قرار بگیرید. البته باید اشاره کنیم که شما نیز باید بارها و بارها به سایر قبیله ها حمله کنید تا بتوانید در این دنیای یخ زده زنده بمانید. برای زنده ماندن در بازی Age of Frostfall و دفع حملات، اولین نکته تشکیل گروهی از مبارزین است. ارتشی مجهز از انسان ها را رهبری کرده تا در صورت وجود هر گونه حمله بتوانید از خود و منابع تان دفاع کنید. در اطراف پایگاه و قبیله‌تان سرزمین های ناشناخته بسیاری وجود دارند که می توان آن ها را منابع بکری برای دسترسی به منابع دانست. اما به دلیل ناشناخته بودن شان ممکن است افراد و یا حیوانات وحشی به کمین شما نشسته باشند! پس تا جایی که می توانید به صورت مجهز گروهی را به این مناطق ارسال کنید تا نه تنها ناشناخته ها را کشف کنید، بلکه بتوانید منابع مورد نیاز را تامین نمایید.

بخشی از ویژگی های بازی بقا-شهرسازی Age of Frostfall اندروید:

  • ساخت یک پایگاه با مجموعه ای از ساختمان های گوناگون برای زنده ماندن در دنیایی یخ زده
  • تشکیل گروه های مختلف انسانی برای انجام فعالیت های مختلف در پایگاه ساخته شده
  • ایجاد ارتشی قدرتمند برای محافظت از خود در برابر متجاوزان و حیوانات وحشی
  • کشف دنیای تاریک و ناشناخته اطراف خود در طول گیم پلی
  • جمع آوری منابع گوناگون برای رشد سریع تر قبیله تان
  • گزینه هایی متنوع برای ارتقاء سطح ساختمان ها و نیرو های تان

بازی Age of Frostfall یکی از بهترین عناوین بقا در سیستم عامل اندروید می باشد که با داشتن یک گیم پلی منحصر به فرد تجربه ای فوق العاده را برای‌تان به ارمغان می آورد. این بازی تاکنون توانسته امتیاز 4.6 از 5.0 را توسط کاربران خود در گوگل پلی به دست آورد. شما هم اکنون می توانید جدیدترین آپدیت این بازی را از وب سایت فارسروید دریافت نمایید.

 

Age of Frostfall

 

آموزش نصب نسخه اصلی بازی:

در صفحه ای مجزا به صورت تصویری و دقیق آموزش نصب بازی های با فرمت xapk توسط تیم فارسروید آماده شده است که با مشاهده آن قادر خواهید بود بازی ها و برنامه های با این فرمت را مثل آب خوردن و با یک لمس نصب کنید:

آموزش تصویری نصب فایل نصبی XAPK بازی ها و برنامه های اندروید + نکات