نرم افزارهای 2Lines برای استفاده همزمان از دو حساب در مسنجرها و بازی کلش آف کلینز اختصاصی فارسروید
برای آماده سازی این پست ساعت ها وقت گذاشته شده است در صورت کپی منبع را ذکر نمایید!

شاید شما نیز از ان دسته از افرادی باشید که دارای دو خط موبایل هستید و از مسنجرهای معروفی همچون ویچت، وایبر، فیسبوک و واتس آپ استفاده می کنید  و دوست دارید هر دو خط را به صورت همزمان برروی یک دستگاه فعال داشته باشید! امروز قصد معرفی سری برنامه های 2Lines اندرویدی از گروه برنامه نویسی Chorra Soft را داریم که شامل پنج مورد مختلف است و هر پنج مورد ان را در یک پست به صورت یکجا برای شما معرفی می کنیم و می توانید براحتی ان را دانلود کنید ؛ ناگفته نماند که برای هر 5 مورد اخرین ورژن موجود در گوگل پلی را برای دانلود قرار داده ایم و در صورتی که نسخه ی جدیدی عرضه شود این پست آپدیت می شود و نسخه های جدید جایگزین می گردند.

 

معرفی تمامی برنامه های 2Lines اندروید + دانلود!

 

یکی از ویژگی های جالبی که در این نرم افزارها مورد استفاده قرار می گیرد این است که بدون هیچگونه ثبت نام و یا تایید شماره ای میتوانید حساب ها و شماره های جدید خودتان را اضافه کنید!!

مورد اول : نرم افزار 2Lines for Facebook ★ ROOT 1.0.2 برای دو حساب فیسبوک :

با استفاده از نرم افزار 2Lines for Facebook ★ ROOT می توانید براحتی دو حساب فیسبوک خود را از طریق موبایل اندرویدی خود مدیریت کنید. برای استفاده از دو شماره موبایل و حساب فیسبوک نیازی به ثبت شماره نیست و براحتی میتوانید دو حساب خودتان را ثبت نمایید!

مورد دوم : نرم افزار 2lines for Whatsapp ★ ROOT 1.2.4 برای دو حساب واتس آپ:

با استفاده از نرم افزار 2lines for Whatsapp ★ ROOT می توانید براحتی دو حساب واتس آپ خود را از طریق موبایل اندرویدی خود مدیریت کنید. برای استفاده از دو شماره موبایل و حساب واتس اپ نیازی به ثبت شماره نیست و براحتی میتوانید دو حساب خودتان را ثبت نمایید!

مورد سوم : نرم افزار 2Lines for Viber ★ ROOT 1.0.2 برای دو حساب وایبر:

با استفاده از نرم افزار 2Lines for Viber ★ ROOT می توانید براحتی دو حساب وایبر خود را از طریق موبایل اندرویدی خود مدیریت کنید. برای استفاده از دو شماره موبایل و حساب وایبر نیازی به ثبت شماره نیست و براحتی میتوانید دو حساب خودتان را ثبت نمایید!

مورد چهارم : نرم افزار 2Lines for WeChat ★ ROOT 1.0.1 برای دو حساب ویچت:

با استفاده از نرم افزار 2Lines for WeChat ★ ROOT می توانید براحتی دو حساب ویچت خود را از طریق موبایل اندرویدی خود مدیریت کنید. برای استفاده از دو شماره موبایل و حساب ویچت نیازی به ثبت شماره نیست و براحتی میتوانید دو حساب خودتان را ثبت نمایید!

مورد پنجم : نرم افزار 2Lines for Clash of Clans ROOT 1.0.1 برای دو حساب بازی کلش آف کلینز:

با استفاده از نرم افزار 2Lines for Clash of Clans ROOT  می توانید براحتی دو حساب بازی کلش آو کلینز خود را از طریق موبایل اندرویدی خود مدیریت کنید. برای استفاده از دو شماره موبایل و حساب کلش آو کلینز نیازی به ثبت شماره نیست و براحتی میتوانید دو حساب خودتان را ثبت نمایید!

قبل از اینکه به سراغ لینک دانلود بروید توجه داشته باشید که :

1 – سری نرم افزارهای 2Lines نیاز به روت بودن دستگاه اندرویدی شما دارد و در صورتی که دستگاه شما روت نیست به هیچ وجه نمی توانید از ان ها استفاده کنید پس وقت خود را تلف نکنید.

2 – سری نرم افزارهای 2Lines همین 5 مورد است و بجز این 5 مورد چیز دیگری توسط طراح تولید نشده است و در صورتی که اپ جدید تولید و عرضه شود به همین پست اضافه می کنیم!

برای مشاهده ی اموزش استفاده از نرم افزارهای 2Lines + دانلود آخرین نسخه ی ارائه شده توسط طراح به ادامه ی مطلب این پست از فارسروید مراجعه بفرمایید!

 

 

 آموزش کار با برنامه بسیار آسان است ؛ در واقع نرم افزار چیز خاص و پیچیده ای ندارد! شما برنامه را نصب کنید و ان را اجرا نمایید. با صفحه ای مثل صفحه زیر روبرو می شوید که ابتدا شماره خود را ثبت می کنید و سپس با زدن گزینه ی add new line for … شماره ی جدید را ثبت می نمایید.

 

 آموزش کار با برنامه بسیار آسان است ؛ در واقع نرم افزار چیز خاص و پیچیده ای ندارد! شما برنامه را نصب کنید و ان را اجرا نمایید. با صفحه ای مثل صفحه زیر روبرو می شوید که ابتدا شماره خود را ثبت می کنید و سپس با زدن گزینه ی add new line for ... شماره ی جدید را ثبت می نمایید.

 

برای دانلود می توانید از لینک های زیر استفاده نمایید :

 

دانلود 2Lines for Facebook ★ ROOT نسخه ی 1.0.2 با حجم 3 مگابایت

دانلود 2lines for Wassapp ★ ROOT نسخه ی 1.2.4 با حجم 3 مگابایت

دانلود 2Lines for Clash of Clans ROOT نسخه ی 1.0.1 با حجم 3 مگاباین

دانلود 2Lines for WeChat ★ ROOT نسخه ی 1.0.1 با حجم 3 مگابایت

دانلود 2Lines for Viber ★ ROOT نسخه ی 1.0.2 با حجم 3 مگابایت