100 Gates یکی دیگر از بهترین بازی های فکری و معمایی در سبک بازی هایی همچون 100 دُر برای سیستم عامل اندروید می باشد که در آن شما می بایستی با هوش و ذکاوت خود معماهای هر مرحله را پشت سر بگذارید تا به مرحله های بعدی راه یابید. در این بازی شما باید با پشت سر گذاشتن هر مرحله و باز کردن درب های مختلف به سطح های بعدی صعود کنید و پازل های مختلف در هر سطح را حل کنید.

برخی از ویژگی های بازی 100 Gates اندروید :

* معرفی شده بعنوان بهترین بازی باز کردن درب های خروجی

* بودن پازل های متعدد و دشوار درهر سطح

* استفاده کامل از ویژگی های دستگاه برای پیش بردن مراحل

* در دسترس بودن آیتم های متعدد برای باز کردن درها

* دارا بودن گرافیک خوب و صداگذاری عالی نسبت به حجم کم

ما امروز در فارسروید جدیدترین نسخه ی بازی سرگرم کننده و چالش برانگیز 100 Gates را برای دانلود قرار داده ایم که می توانید با مراجعه به ادامه ی مطلب علاوه بر دانلود ان می توانید راهنمای 20 مرحله اول بازی را نظاره گر شوید.

 بازی 100 Gates v1.21 اندروید + راهنمای 20 مرحله اول بازی …

 تغییرات نسخه ی v1.22 :

* رفع مشکلات و بسیاری از بهبود و بهینه سازی

 

دانلود 100 Gates - بازی فکری 100 گیتس اندروید + راهنمای بازی

 

 

راهنمای مرحله ی اول بازی: در این مرحله باید برروی درب کلیک و پس از آن برروی فلش سبز رنگ کلیک کنید تا به مرحله بعدی راه یابید.

راهنمای مرحله ی دوم بازی: حلقه ی موجود در پایین سمت راست را بکشید و آن را برروی قفل در قرار دهید و روی ان کلیک کنید تا به مرحله ی سوم راه یابید.

راهنمای مرحله ی سوم بازی: علف سمت چپی را به سمت راست بکشید و پس از آن انگشت خود را برروی دایره ی سمت چپ پایین نگه دارید تا در باز شود و به مرحله چهارم راه یابید.

راهنمای مرحله ی چهارم بازی: گوشی خود را به سمت چپ و راست تکان دهید تا در باز شده و به مرحله چهارم راه یابید.

راهنمای مرحله ی پنجم بازی: در این سطح جهت خنجر ها نشان دهنده ی روش باز کردن درهاست و باید انگشتتون رو روی صفحه نمایش نگه دارید و به سمت بالا بکشید، بعد پایین، بعد راست، بعد چپ، بعد بالا و در نهایت پایین.

راهنمای مرحله ی ششم بازی: در این مرحله باید گوشیتون رو طوری حرکت بدید که دوتاگوی نقره ای روی هم قرار بگیرن و مجسمه ناپدید بشه و در نهایت روی مقبره کلیک کنید تا برید به سطح هفتم.

راهنمای مرحله ی هفتم بازی: اول باید گوشیتون رو تکان بدید تا تصویر پرده ناپدید بشه و عکس بعدی بیاد – اینجا باید با کلیک برروی هر ستاره رنگشون رو عوض کنید (رنگ ها باید مث رنگ های وسط باشه) و در اخر با کلیک برروی چوب به مرحله ی هشتم برید.

راهنمای مرحله ی هشتم بازی: در این سطح چکش روی زمین را برداشته و با آن هر آنچه حشره برروی دیوار هست را بکشید تا در باز بشه و برید مرحله ی نهم.

راهنمای مرحله ی نهم بازی: در این سطح گوشیتون رو اول تکون بدید تا آتیش خاموش بشه – بعد اونقد برروی بررروی سر نارنجی کلیک کنید تا از بین بره و در اخر روی سطل سیاه پایین صفحه کلیک کنید و کلید رو ازش بردارید و با انتخاب کلید از ابزارها در رو باز کنید تا برید مرحله ی دهم!

راهنمای مرحله ی دهم بازی: در این سطح، مداد و رنگ رو از روی زمین برداشته و از فهرست ابزارها آن ها را انتخاب کنید و با آن ها؛ هر سه علامت روی درب رو رنگ کنید تا برید به مرحله ی یازدهم.

راهنمای مرحله ی یازدهم بازی: ابتدا چوب را به سمت شومینه کشیده و گوشیتون رو تکون بدید تا شومینه روشن شه. بعدش روی صندوق موجود کلیک کنید تا شکل های دایره و ... به نمایش در بیاد ؛ هر شکل را در جای مشخص شده ی خودش بذارید و در نهایت روی شومینه کلیک کنید تا برید سطح دوازده.

راهنمای مرحله ی دوازدهم بازی: در این مرحله چکش رو برداشته و همه ی بطرها را بشکنید. بعدش چاقو رو بردارید و تار عنکبوت رو خراب کرده و روی کمد کلیک کنید تا برید مرحله سیزده.

راهنمای مرحله ی سیزدهم بازی: اول برروی دکمه ی سفید روی صندلی کلیک کنید. بعدش گوشی رو به سمت شمال بچرخونید تا قطب نمای موجود سمت شمال غرب رو نشون بده و صبر کنید تا دکمه ی موجود سبز رنگ بشه و صندلی کنار بره و در اخر اگه روی نقاشی کلیک کنید میرید به مرحله 14.

راهنمای مرحله ی چهاردهم بازی: تبرها و سپر موجود رو کنار بکشید تا دقیق تر بتونید ببینید.  اجزای اسکلت را از پشت سپر برداشته و بر اساس اعداد پایین، کنار یکدیگر قرار بدید. اگه درست انجام داده باشید، رنگ اعداد عوض میشه. با این کار اسکلت کنار رفته و باید اونقد روی آینه کلیک کنید تا بشکنه و از بین بره و با کلیک روی در برید به مرحله پانزده.

راهنمای مرحله ی پانزدهم بازی: اول برروی خورشید بالای صفحه کلیک کنید و با انتخاب آن از فهرست ابزارها اون رو روی خورشید ابی روی در بگذارید. الان باید به ترتیب برروی شکل ها کلیک کنید: سمت چپ=> اولی، دومی، چهارمی – سمت راست=> اولی، چهارمی – سمت بالا=> سومی تا در باز بشه و برید سطح شانزده.

راهنمای مرحله ی شانزدهم بازی: در این مرحله با تکان دادن گوشی جهت تیروکمان را بین شمال و غرب قرار بدید و برروی دکمه ی پایین سمت چپ کلیک کنید تا رنگش طلایی بشه. بعد با تکان دادن گوشی جهت تیرکمان رو بین جنوب و غرب قرار بدید و روی دکمه سمت چپ بالا کلیک کنید. بعدش جهت رو برروی شمال قرار داده و برروی دکمه ی بالا راست کلیک و در نهایت برروی جنوب قرار داده و برروی دکمه پایین راست کلیک کنید تا هر چهار شکل موجود طلایی رنگ بشه – بعدش روی در کلیک کنید تا برید مرحله ی هفده!

راهنمای مرحله ی هفدهم بازی: به ترتیب برروی میوه های سیب، تمشک، هلو، گلابی، توت فرنگی، گیلاس، موز، هندونه، لیمو، سیب کلیگ گنید تا یه صدایی رو بشنوید و روی در کلیک کنید تا برید مرحله هجده.

راهنمای مرحله ی هجدهم بازی: به ترتیب اعداد سه، پنج، نه، هفت و یک را بزنید تا دینامیت روشن بشه و در منفجر بشه و برید مرحله ی نوزده.

راهنمای مرحله ی نوزدهم بازی: ابتدا برروی سه گلبرگ از بالا اولی و از سمت راست سومی و از سمت چپ سومی کلیک کنید و با کلیک برروی دایره برید مرحله ی بیستم.

راهنمای مرحله ی بیستم بازی: چاقوی موجود را برداشته و برگ ها را ببرید و برروی سپر موجود در پایین چپ یک بار کلیک کنید. پس از این کار برروی سپر سمت راست بالا سه بار کلیک و برروی سپر سمت راست پایین 2 بار و در نهایت برروی شمشیر کلیک کنید تا برید مرحله 21 …

 

Download 100 Gates Android APK - NEW

 

 

Download 100 Gates Android APK - NEW

 

 

Download 100 Gates Android APK - NEW